/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
EDUKACJA

Edukacja Przyrodniczo-Leśna laureatem konkursu Studia z Przyszłoscią

Autor: Magdalena Frączek
Źródło: Wydział Leśny Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie
Data: 2016-03-19


Studia podyplomowe „Edukacja Przyrodniczo-Leśna” działające na Wydziale Leśnym UR w Krakowie zostały laureatem I edycji Ogólnopolskiego Programu Akredytacyjnego „Studia z Przyszłością”, organizowanego przez Fundację Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego oraz Agencję Kreatywną PRC.

Edukacja Przyrodniczo-Leśna laureatem konkursu Studia z PrzyszłosciąEdukacja Przyrodniczo-Leśna laureatem konkursu Studia z PrzyszłosciąFot. Studia z Przyszłością

16. marca 2016 roku w Sali Balowej Pałacu Tyszkiewiczów-Potockich Uniwersytetu Warszawskiego odbyła się Uroczysta Gala Finałowa, podczas której wręczono certyfikaty osobom reprezentującym wyróżnione kierunki studiów. Certyfikat dla Studiów Podyplomowych „Edukacja Przyrodniczo-Leśna” odebrali prof. dr hab. inż. Stanisław Orzeł – dziekan Wydziału Leśnego i dr inż. Magdalena Frączek – kierownik studiów. 

 

W konkursie wyróżniono najbardziej innowacyjne i nowoczesne kierunki i programy prowadzone studiów na polskich uczelniach. Certyfikatami „Studia z Przyszłością” uhonorowano kierunki studiów, które swoje programy opierają na trzech filarach: dążeniu do przekazywania aktualnej, nowoczesnej wiedzy, kreowaniu umiejętności i kompetencji społecznych poszukiwanych przez pracodawców oraz inwestowaniu w najwyższą jakość edukacji.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA