/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
TARGI

DREMASILESIA: ZMIANA TERMINU I LOKALIZACJI TARGÓW!

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Autor:
Źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie
Data: 2016-03-17


Mając na uwadze najwyższy standard oraz komfort podczas trwania targów, zarówno wystawców, jak i zwiedzających, zmieniony został termin i lokalizacja targów DremaSilesia - odbędą się one w dniach 23-25. kwietnia 2016r. na terenie Expo Silesia w Sosnowcu.

Dremasilesia 2016Dremasilesia 2016

Targi Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna DremaSilesia to najważniejsze wydarzenie dla średnich i małych firm działających w branży drzewnej i meblarskiej, które co roku przyciąga na Śląsk dostawców technik, innowacji i nowoczesnych technologii obróbki drewna, przedstawicieli firm stolarskich różnej wielkości, profesjonalistów podejmujących decyzje zakupowe w swoich przedsiębiorstwach, oraz kadrę zarządzającą, zainteresowaną inwestowaniem w firmę i podnoszeniem kwalifikacji swoich oraz zespołu.

 

Zgodnie z założeniem, że zmiany zawsze prowadzą ku lepszemu, chcąc zapewnić liderom najbardziej dogodne warunki wystawiennicze, oraz wygodę w kwestii prowadzenia rozmów biznesowych, a odwiedzającym targi zagwarantować najbardziej optymalne możliwości zwiedzenia ekspozycji i pozyskania kluczowych informacji - modyfikacji uległa lokalizacja oraz termin tegorocznych targów DremaSilesia! Targi przeniesione zostały do prężnie działającego centrum kongresowo-targowego EXPO SILESIA w Sosnowcu, w dniach 23-25. kwietnia 2016r. (sobota-poniedziałek).

Centrum targowo-konferencyjne ExpoSilesiaCentrum targowo-konferencyjne ExpoSilesiaFot. ExpoSilesia

Expo Silesia to nowoczesne centrum targowo-konferencyjne zlokalizowane w aglomeracji śląskiej, na terenie Sosnowca. Funkcjonalny układ obiektu został specjalnie zaprojektowany, aby spełnić potrzeby bardzo wymagającej grupy odbiorców. Standard pawilonów i otwartego terenu wystawienniczego jest zgodny z aktualnymi europejskimi wymaganiami w tym zakresie.

 

Obiekt targowy Expo Silesia o łącznej powierzchni ponad 17 hektarów jest doskonale zlokalizowany. Bezpośrednia bliskość lotnisk międzynarodowych, autostrady, dróg szybkiego ruchu, ogromnej aglomeracji przemysłowej to uwarunkowania dające wielkie możliwości targowe.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz