/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
FENSTERBAU FRONTALE i HOLZ-HANDWERK 2016

Targi w Norymberdze: Nowe godziny i czasy otwarcia, wygodniejszy dojazd

Autor: HOLZ-HANDWERK
Źródło: HOLZ-HANDWERK
Data: 2016-03-11


Norymberskie targi wychodzą naprzeciw oczekiwaniom uczestników odbywających się jednocześnie targów stolarki budowlanej FENSTERBAU FRONTALE oraz rzemiosła drzewnego HOLZ-HANDWERK. Organizatorzy zmienili godziny otwarcia imprezy, aby wystawcom i zwiedzającym stworzyć możliwość ominięcia porannego i wieczornego szczytu ruchu dojazdów do i z pracy.

Targi HOLZ-HANDWERKTargi HOLZ-HANDWERKFot. Frank Boxler / NuernbergMesse

Cieszący się powodzeniem duet targów, których najbliższa edycja odbędzie się w dniach od 16. do 19. marca 2016r. spodziewa się ponad 100.000 gości.

Godziny otwarcia imprezy zostały przesunięte o godziną (nowe: godz. 10 do godz. 19, sobota: godz. 10 do godz. 17). 

Organizatorzy zachęcaja również do korzystania z ekonomicznej oferty transportu publicznego, który zaoferuje podczas targów dodatkowe przejazdy kolei i komunikacji miejskiej.

  • Start o godz. 10.00 pomoże ominąć szczyt dojazdów do i z pracy
  • Bilet wstępu na Targi umośliwia korzystanie ze zniżek i udogodnień w przejazdach środkami lokalnej komunikacji publicznej
  • HOLZ-HANDWERK: Po raz pierwszy montaż możliwy w ciągu
    24 godzin

-Przesuwając o jedną godzinę czasy otwarcia udało nam się wspólnie opracować rozwiązanie wychodzące naprzeciw życzeniom wielu wystawców i zwiedzających - cieszą się dyrektorzy obu imrez Targów Norymberskich: Elke Harreiß i Stefan Dittrich. -Z niemałym nakładem czasu i trudu, we współpracy z Wydziałem Komunikacji Urzędu Miasta Norymberga, przeanalizowaliśmy natężenie ruchu drogowego podczas poprzednich imprez po czym uznaliśmy, że najskuteczniejszym środkiem i najlepszym rozwiązaniem będzie późniejszy start targów, by w ten sposób wszystkim uczestnikom umożliwić jak najwygodniejszy dojazd. Ponadto możliwość korzystania ze środków lokalnej komunikacji publicznej na naszych specjalnych warunkach przedstawia pod względem kosztów i oszczędności czasu niezwykle atrakcyjną ofertę.

Dojazd bez korków: Specjalne oferty lokalnej komunikacji publicznej

Posiadacze legitymacji wystawcy oraz zwiedzający, którzy swój bilet nabyli w przedsprzedaży, mogą w Norymberdze bezpłatnie korzystać z lokalnych środków komunikacji publicznej. To samo dotyczy zwiedzających z Bawarii, którzy na Targi FENSTERBAU FRONTALE i HOLZ-HANDWERK przyjadą regionalnymi pociągami korzystając ze specjalnej oferty niemieckich kolei Deutsche Bahn. Poza tym w godzinach szczytu zwiększona będzie częstotliwość przejazdów szybkich kolei miejskich S3, tak że oprócz stacji metra Messe (Targi) – dodatkowo będzie można korzystać z przystanku Frankenstadion. Regularnie, wahadłowo kursujący autobus, przewiezie zwiedzających gości z tych przystanków bezpośrednio w pobliże terenu targów. Dostępne będą również, jak dotychczas, ważne na całym terenie Niemiec bilety dla pociągów ICE w specjalnej cenie 99 EUR. Wszystkie informacje o dojeździe na Zespolone Targi przejrzyście zestawiono i udostępniono pod:

www.holz-handwerk.de/easytravel

Nowość na Targach HOLZ-HANDWERK: Montaż stoisk w ciągu 24 godzin

Wystawcy na Targach HOLZ-HANDWERK w 2016r. po raz pierwszy mają możliwość skorzystania z montażu stoiska w ciągu 24 godzin. W związku z tym obowiązują nowe godziny prac montażowych. Od czwartku, 10 marca 2016r. od godz. 7 bez przerwy do wtorku, 15 marca 2016r. godz. 22.

O Targach FENSTERBAU FRONTALE i HOLZ-HANDWERK

Targi HOLZ-HANDWERKTargi HOLZ-HANDWERKFot. Frank Boxler / NuernbergMesse

Międzynarodowe Targi FENSTERBAU FRONTALE są liderem w dziedzinie okien, drzwi i fasad. Co dwa lata konstruktorzy i producenci okien i fasad, stolarze, architekci oraz handel informują się w zakresie najnowszych profili, półwyrobów, materiałów produkcyjnych, pomocniczych materiałów produkcyjnych, elemtów budowlanych, miejscu szkła w architekturze, okuć, techniki mocowania, techniki bezpieczeństwa oraz maszyn i urządzeń. Od 2006r., w dwuletnich odstępach, impreza odbywa się współnie z Targami HOLZ-HANDWERK, specjalistycznymi targami wtórnej obróbki drewna, których obszerne spektrum obejmuje maszyny do obróki drewna, narzędzia elektryczne i pneumatyczne, technikę mocowania, okucia, elementy budowlane, systemy wbudowane oraz drewna i materiały drewniane.

Informacje i zgłoszenia dla wystawców

NürnbergMesse GmbH Veranstaltungsteam - zespół odpowiedzialny za organizację targów HOLZ-HANDWERK 2016: Stefan Dittrich, Stefan Habermeier, Thomas Grenot, Marcel Mönkemöller

Tel  +49 9 11 86 06-81 70
Fax +49 9 11 86 06-86 72

e-mail: holzhandwerk@nuernbergmesse.de


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA