/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
HOLZ-HANDWERK 2016

Wystawa rzemiosła jutra

Autor: HOLZ-HANDWERK
Źródło: HOLZ-HANDWERK
Data: 2016-02-23


Od 16. do 19. marca 2016r. w Norymberdze odbywać się będzie jedna z naciekawszych imprez targowych branży drzewnej: HOLZ-HANDWERK (DREWNO-RZEMIOSŁO). Norymberskie Targi pełną parą przygotowują się do kolejnej edycji odbywającego się w cyklu dwuletnim wydarzenia, którego tematyka obejmuje wtórną obróbkę drewna.

Fot. NuernbergMesse/FRank Boxler

Po rekordowym wydaniu targów w marcu 2014r., w których udział wzięło 524 wystawców z 18 krajów oraz zanotowano znaczny wzrost liczby zwiedzających* wszystko wskazuje, że również tegoroczna edycja zakończy się sukcesem. 

W niespełna osiem tygodni od rozpoczęcia rejestracji wystawców obłożone zostało 80% zaplanowanej powierzchni wystawienniczej Swój udział w targach HOLZ-HANDWERK 2016 potwierdziły wiodące na rynku przedsiębiorstwa, takie jak HOMAG, Weinig, Festool, Biesse, Häfele czy Schachermayer.

Odbywające się co dwa lata Targi HOLZ-HAHANDWERK to obowiązkowy termin dla stolarzy, cieśli i branżowych handlowców oraz ekspertów sektora meblarstwa wyposażania i wykańczania wnętrz, tak z Niemiec jak i reszty Europy. Specjalistyczna oferta targów obejmuje wszystkie wyroby i technologie, które są istotne w codziennej pracy zakładów trudniących się obróbką drewna. Ich spektrum rozciąga się od maszyn do obróbki drewna, narzędzi elektrycznych i pneumatycznych, przez techniki mocowania, okucia, elementy budowlane i systemy montażowe, aż po drewna i materiały drewniane. 

Podczas poprzedniej edycji targów, bez mała 109.000 zwiedzających skorzystało z okazji, by podczas odbywających się równolegle Targów FENSTERBAU/FRONTALE (OKNA I FASADY) zasięgnąć również informacji o trendach i tematach zajmujących te branże. 

Według przeprowadzonych ankiet, czołowe miejsca na listach powodów do zwiedzenia Targów HOLZ-HANDWERK zajmowały chęć poznawania nowych wyrobów wystawiających przedsiębiorstw oraz poszerzenie swojej wiedzy. Jak wynika z badań, pokładane w imprezie oczekiwania spełniły się aż nadto: dziewięciu wśród dziesięciu zwiedzających wyraziło zadowolenie z oferty prezentowanej podczas HOLZ-HANDWERK 2014 i zamierzało w przyszłości ponownie odwiedzić te specjalistyczne targi. Wysoki poziom zadowolenia panował również wśród wystawców, ponieważ dla 93% z nich bilans uczestnictwa w targach wypadł zadowalająco. Bez mała wszystkie wystawiające przedsiębiorstwa – ok. 97% – dotarło do swoich istotnych grup docelowych, a 84% jeszcze na miejscu zawarło bezpośrednie umowy.

Recepta na sukces z tradycją

Również tegoroczne Targi HOLZ-HANDWERK będą przekonywały sprawdzonym konglomeratem, na który składają się podtrzymywanie osobistych kontaktów połączone z konkretnym rozwiązywaniem problemów technicznych – i przede wszystkim zachwycać już dobrze znaną luźną atmosferą. -Oddźwięk wystawców na rozesłane materiały zgłoszeń był bardzo dobry i jesteśmy w pełni przekonani, że będziemy mogli nawiązać do nadzwyczajnego sukcesu poprzedniej imprezy. Targi HOLZ-HANDWERK są bardzo lubianymi targami i stałą datą w kalendarium targów branż,y a liczne na rynku wiodące przedsiębiorstwa już w tej chwili złożyły swoje zobowiązujące zgłoszenia - cieszy się Stefan Dittrich, dyrektor Targów HOLZ-HANDWERK. 

Nowość: HOLZ-HANDWERK Campus

Poza tradycyjnie obszernie prezentowaną podczas targów ofertą specjalistyczną, Fachverband Schreinerhandwerk Bayern (FSH Bayern - Branżowe Zrzeszenie Rzemiosła Stolarskiego w Bawarii) pokaże gościom zwiedzającym targi niezwykle bogatą w informacje i wartość dodaną przestrzeń wystawową, która ma być też okazją do uzyskania cennych inspiracji dla własnej pracy twórczej. Ta nowość to HOLZ-HANDWERK Campus, specjalny sektor, który będzie centralną platformą na której prezentować się jednostki szkolnictwa zawodowego związane z branżą drzewną.

Owocna współpraca

Targi HOLZ-HANDWERK organizowane są wspólnie przez VDMA Holzbearbeitungsmaschinen (Zrzeszenie Budowy Maszyn do Obróbki Drewna) i NürnbergMesse GmbH. Podmiotami wspierającymi merytorycznie Targi HOLZ-HANDWERK są Fachverband Schreinerhandwerk Bayern (FSH Bayern – Branżowe Zrzeszenie Rzemiosła Stolarskiego w Bawarii) i Fachverband des Maschinen und Werkzeug-Großhandels e.V. (FDM – Branżowe Zrzeszenie Hurtowego Handlu Maszynami i Narzędziami).

Więcej informacji na temat targów HOLZ-HANDWERK znajduje się na stronie www.holz-handwerk.de

*Liczby zwiedzających, wystawców i powierzchni wystawienniczych tych targów ustala i certyfikuje się według jednolitych definicji FKM – Gesellschaft zur Freiwilligen Kontrolle von Messe und Ausstellungszahlen (Spółka ds. Dobrowolnej Kontroli Liczb Targów i Wystaw).


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz