/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
DREWNO W BUDOWNICTWIE

Nowości w ofercie JAF Polska

JAF Polska

Autor:
Źródło: JAF Polska
Data: 2016-02-08


Firma JAF nieustająco rozwija się aby lepiej odpowiadać na zapotrzebowanie naszych klientów. W 2016 roku poszerza miedzy innymi asortyment tarasów, elewacji, drewna konstrukcyjnego, blatów i płyt klejonych.

Nowości w ofercie JAF PolskaNowości w ofercie JAF PolskaFot. JAF

Nowością w ofercie JAF są między innymi:

  • Deski elewacyjne Modrzew Syberyjski, również romboidalne z niewidocznym montażem to deski z modrzewia syberyjskiego, który jest jest niezwykle stabilnym i trwałym gatunkiem, idealnie nadającym się na elewacje w naszej szerokości geograficznej. Dodatkowym atutem tego produktu jest nowoczesny system niewidocznego montażu, który stworzy niepowtarzalny efekt na elewacji Państwa domu.
  • Gotowe impregnowane i wykończone deski tarasowe Świerk Skandynawski. To deski tarasowe wykonane z drewna świerkowego pochodzącego z Europy północnej i środkowej. Drewno jest koloru kremowo-białego z lekkim żółtym zabarwieniem. Sęki są najczęściej małe, niewielka ilość pęcherzyków żywicy. Materiał bardzo łatwy w obróbce i barwieniu, bezwzględnie wymaga przy zastosowaniu na zewnątrz impregnacji środkami chemicznymi. Zgodnie z normą świerk posiada klasę wytrzymałości 4. W ofercie dostępna w wymiarze 28x145 w długości od 3600 do 6000 mm w wersji surowej i impregnowanej. Ryflowanie dwustronne drobny/gruby ryfel.
  • Deska tarasowa impregnowana ciśnieniowo w kolorze brązowym zabezpieczona została środkiem Tanalith®E, klasa impregnacji H3. Taka impregnacja zapewnia przedłużoną trwałość i ochronę przed grzybami, pleśnią i owadami.
  • Nowe elewacje świerkowe. To podbitki świerkowe z najwyższej klasy drewna świerkowego pochodzącego z północnych lasów Europy. Dzięki wysokiej jakości obróbki podbitka ma bardzo dobre walory techniczne i estetyczne. Materiał dostępny w klasie jakości AB o wymiarach 19x146 w długościach od 3600 do 6000 mm, stopniowane co 300 mm. Zastosowanie: jako podbitka dachowa.
  • Kompozytowe deski tarasowe GARDIN 24x150mm w kilku kolorach i profilach – szczegóły już w wkrótce w oddziałach Jaf Polska (Gądki i Warszawa) i na stronie www.jaf-polska.pl


Zapraszamy do kontaktu!

Nowości w ofercie JAF Polska (Zdjęcia: 2)

Nowości w ofercie JAF PolskaNowości w ofercie JAF Polska

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz