/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
TARGI

Dremasilesia 2016 - Nie przegap niższych cen

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Autor: oprac red.
Źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie
Data: 2016-01-25


W dniach 23-25. kwietnia 2016r. na terenie ExpoSilesia w Sosnowcu odbędzie się kolejna edycja Targów Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna DREMASILESIA.

Dremasilesia 2016Dremasilesia 2016

DREMASILESIA to kompleksowa oferta dla małych i średnich przedsiębiorstw z branży drzewnej i meblarskiej, obejmująca maszyny i narzędzia do obróbki drewna, procesy pomocnicze (systemu transportu wewnętrznego pakowania i składowania), komponenty do produkcji mebli, kleje i chemikalia dla przemysłu drzewnego i meblarskiego, a także wyroby z drewna: podłogi, tarasy, drzwi, okna. 

 

Od wielu lat DREMASILESIA przyciąga osoby reprezentujące branżę drzewną i meblarską, głównie z województw południowej Polski, stanowiąc platformę wymiany wiedzy i doświadczenia oraz okazję do rozpoczęcia rozmów biznesowych i nawiązania owocnej współpracy.

 

Udział w targach DREMASILESIA jest swoistą zapowiedzią dużo większej imprezy, jaką jest DREMA w terminie 13-16 września 2016 roku w Poznaniu.

 

Wszyscy zainteresowani uczestnictwem, jeśli zarejestrują się na targi  DREMASILESIA do 12 lutego br., otrzymają 5% zniżki na obie imprezy targowe - DREMASILESIA oraz DREMA.

 

Więcej informacji na stronie www.dremasilesia.pl


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz