/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
KONKURS

Las to magiczne miejsce - ogólnopolski konkurs na plakat

Wydział Leśny UP w Poznaniu

Autor: Jolanta Węgiel
Źródło: Wydział Leśny UP w Poznaniu
Data: 2016-01-22


Wydział Leśny Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, Ośrodek Kultury Leśnej w Gołuchowie i Nadleśnictwo Włoszakowice serdecznie zapraszają do udziału w Ogólnopolskim konkursie na plakat pt. „Las to magiczne miejsce”. Celem konkursu jest próba spojrzenia na las w sposób niecodzienny, pokazania że las może być atrakcyjny nie tylko ze względu na swoje walory przyrodnicze, ale również jako inspiracja dla artystów.

Las to magiczne miejsce  - ogólnopolski konkurs na plakatLas to magiczne miejsce - ogólnopolski konkurs na plakat

Konkurs jest skierowany przede wszystkim do grafików, projektantów, artystów plastyków oraz osób zajmujących się projektowaniem reklamowym. Ma on charakter otwarty i uczestniczyć może w nim każdy. Udział w konkursie na wszystkich jego etapach jest bezpłatny. Każdy z uczestników może zgłosić do konkursu 1-3 zaprojektowanych i wykonanych przez siebie plakatów. Zwycięzca konkursu otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 2000 zł. Nagrodą dla autorów wyróżnionych plakatów będzie ich wydruk i zaprezentowanie na wystawie ciągłej w budynku Kolegium Cieszkowskich, Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, przez okres nie krótszy niż dwa lata. 

 

Do konkursu można zgłaszać prace oryginalne,  które wcześniej nie uczestniczyły w innych konkursach. Zgłoszenie następuje poprzez przesłanie plików graficznych plakatów w formacie JPG, na nośniku elektronicznym, na adres:

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
Dziekanat Wydziału Leśnego
ul. Wojska Polskiego 28, 60-637 Poznań
Z dopiskiem: „Konkurs na plakat”

 

Każde zgłoszenie musi zawierać wypełniony formularz, z podpisanym oświadczeniem o prawach autorskich, według wzoru stanowiącego załącznik do niniejszego regulaminu.

Prace należy przesyłać w terminie do 30 kwietnia 2016 r. (liczy się data stempla pocztowego). Organizatorzy nie odsyłają uczestnikom nadesłanych nośników danych. Serdecznie zapraszamy.

Kontakt do  koordynatora konkursu: Jolanta Węgiel, email: jwegiel@up.poznan.pl

 

Patronat medialny: Studia.net, Dziennik Leśny, Przegląd Leśniczy, Drewno.pl

Do pobrania:

Regulamin konkursu >>>

Formularz zgłoszenia >>>


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz