/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
PARKIECIARTSWO

BUDMA 2015: Mistrzostwa Polski Młodych Parkieciarzy

Stowarzyszenie Parkieciarzy Polskich

Autor: dja
Źródło: Stowarzyszenie Parkieciarzy Polskich
Data: 2016-01-18


W dniach 2-5. lutego, podczas targów BUDMA, odbędą się Mistrzostwa Polski Młodych Parkieciarzy organizowane przez Stowarzyszenie Parkieciarzy Polskich. Rozgrywane w Poznaniu zawody są również kwalifikacjami do mistrzostw Europy, które w tym roku odbędą się we Włoszech.

Mistrzostwa Polski Młodych Parkieciarzy odbędą się w Poznaniu podczas targów BudmaMistrzostwa Polski Młodych Parkieciarzy odbędą się w Poznaniu podczas targów BudmaFot. D.Jabłoński

Celem mistrzostw jest doskonalenie umiejętności zawodowych młodych adeptów parkieciarstwa i wyłonienie Mistrza Polski Młodych Parkieciarzy SPP, który będzie reprezentował Polskę w XI Europejskim Konkursie Młodych Parkieciarzy, który odbędzie się w marcu 2016 roku w Bolzano we Włoszech.

 

W Mistrzostwa Młodych Parkieciarzy mogą wziąć parkieciarze, w wieku do 25 lat. Konkurs polegać będzie na ułożeniu zadanego wzoru, którey będzie oceniony przez komisję konkursową. Wśród kryteriów oceny znajdują się m.in.: organizacja stanowiska pracy (porządek, zasady przestrzegania przepisów BHP), przebieg realizacji zadania, zgodność ze sztuką parkieciarską (precyzja wykonania wzoru: dokładność docięć, wymierzenie i trasowanie wzoru, zamocowanie i trwałość nałożonego wzoru, rozliczenie materiału), jakość wykończenie powierzchni poprzez olejowanie i efekt końcowy.

 

Rozgrywanym podczas targów BUDMA zawodom, towarzyszyć będzie szereg wydarzeń związanych z parkieciarstwem. Wśród nich m.in.: szkolenia, prezentacje i wykłady, warsztaty i konkursy, egzamin i dyplom czeladnika w zawodzie parkieciarza dla uczestników Mistrzostw.

 

Wydarzenia organizowane przez Stowarzyszenie Parkieciarze Polscy odbywać się będą w hali nr 3A MTP - Budma 2016 w Poznaniu.

BUDMA 2015: Mistrzostwa Polski Młodych Parkieciarzy (Zdjęcia: 2)

Mistrzostwa Polski Młodych Parkieciarzy odbędą się w Poznaniu podczas targów Budma

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz