/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
BUDMA 2016

Mistrzostwa Młodych Dekarzy

Autor: oprac red.
Źródło: Polskie Stowarzyszenie Dekarzy
Data: 2016-01-12


Podczas tegorocznych targów Budma odbędą się Mistrzostwa Młodych Dekarzy organizowane przez Polskie Stowarzyszenie Dekarzy. Młodzi dekarze w wieku do 26 lat, konkurować będą ze sobą w trzech kategoriach konkursowych: dachy strome, dachy metalowe i dachy płaskie.

Przez 2 dni będzie  można obserwować jak rywalizują między sobą o tytuł najlepszych młodych dekarzy w Polsce. Spośród zawodników wyłoniona zostanie reprezentacja na 26. Mistrzostwa Świata Młodych Dekarzy, które w tym roku odbędą się w Polsce,  w terminie 25-29 października 2016r. na hali wystawienniczej MT w Warszawie podczas 63. Kongresu IFD.

 

Mistrzostwa Młodych Dekarzy to najciekawsza inicjatywa podejmowana przez Polskie Stowarzyszenie Dekarzy. Uczestnicy zawodów kształcą się przez cały rok w celu wykonania dachów zgodnie ze sztuką dekarską.

 

Wydarzenie pozwala połączyć pasję do zawodu dekarza, edukację młodych dekarzy oraz przeciwdziałać bezrobociu. Podczas mistrzostw spotykają się przedstawiciele większości firm dekarskich z Polski, producentów wiodących materiałów budowlanych, w celu podsumowania corocznych osiągnięć, sukcesów biznesowych i pomysłów rozwoju branży budowlanej w Polsce.

 

Wyniki zmagań ogłoszone zostaną podczas XV Kongresu Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy, który odbędzie się w Poznaniu w czwartek 4. lutego 2016r. 

 

Mistrzostwa Młodych Dekarzy odbywać się będą podczas poznańskich targów Budma, w Pawilonie 7 MTP, w dniach 2-3. lutego 2016r.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA