/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
DOMY Z DREWNA

Unibep wybuduje kolejne budynki modułowe w Norwegii

Autor: oprac. pks
Źródło: Unibep
Data: 2015-12-03


Unibep SA zawarł dwie nowe umowy na wybudowanie w okolicach Oslo w Norwegii łącznie siedmiu budynków w technologii modułowej. Łączna wartość zleceń netto wynosi ok. 37,8 mln zł.

Przykład budynku mieszkalnego z oferty UnihousePrzykład budynku mieszkalnego z oferty UnihouseFot. Unihouse

W ramach pierwszej z umów, o wartości ok. 12,3 mln zł, Unibep wybuduje w miejscowości Kolbotn niedaleko Oslo trzy budynki w technologii modułowej o wysokości 2 i 3 kondygnacji naziemnych, w których znajdą się łącznie 22 lokale mieszkalne.   Rozpoczęcie prac budowlanych planowane jest na trzeci kwartał 2016r. i zależy od uzyskaniem odpowiedniego poziomu sprzedaży mieszkań przez zamawiającego.

 

Drugie zlecenie przewiduje budowę czterech budynków mieszczących łącznie 56 mieszkań w miejscowości Lørenskog, również niedaleko Oslo. Budynki będą miały wysokość czterech kondygnacji naziemnych. Przewidywane rozpoczęcie pierwszego etapu budowy to drugi kwartał 2016 r., a realizacja drugiego etapu jest uzależniona od poziomu sprzedaży mieszkań. Wartość umowy w tym przypadku  to ok. 25,5 mln zł. 

 

Wszystkie budynki zostaną zaprojektowane i wykonane "pod klucz" przez należący do Unibepu zakład produkcji domów modułowych UNIHOUSE specjalizujący się w technologii szkieletu drewnianego.

 

Obie umowy zawarte zostały ze spółkami należącymi do grupy Selvaag Bolig ASA.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz