/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
PRZEMYSŁ DRZEWNY

Komunikat Fabryki Konstrukcji Drewnianych w sprawie przejęcia Drewit

Autor: oprac red.
Źródło: Fabryka Konstrukcji Drewnianych
Data: 2015-11-13


Fabryka Konstrukcja Drewnianych SA poinformowała o podpisaniu umowy z właścicielem PPHU Drewit sp. z o.o., w której podtrzymano wolę zrealizowania transakcji polegającej na zakupie przez FKD 99,99% udziałów w spółce Drewit.

Komunikat Fabryki Konstrukcji Drewnianych w sprawie przejęcia DrewitKomunikat Fabryki Konstrukcji Drewnianych w sprawie przejęcia DrewitFot. Drewit

O podpisaniu umowy przedwstępnej zarząd Fabryki Konstrukcji Drewnianych informował w sierpniu. Zgodnie z nią umowa zakupu udziałów miała być zrealizowana do końca października. 

 

Zgodnie z podpisaną 9. listopada br. umową strony podtrzymują wolę zrealizowania transakcji, której wartość wynieść ma blisko 10 mln zł oraz prognozują. Zamkniecie umowy powinno zostać zamknięta do końca 2015 roku, jednak przewidziano możliwość wydłużenia tego terminu.

 

Zgodnie z przekazaną informację rozważana jest możliwość sfinalizowania transakcji poprzez połączenie przedsiębiorstw lub podniesienie kapitału Fabryki Konstrukcji Drewnianych S.A. i objecie go przez sprzedającego za udziały Drewit Sp. z o.o.

 

PPHU Drewit specjalizuje się w produkcji elementów architektury ogrodowej, takich jak płoty, pawilony, pergole oraz galanterii drzewnej do ogrodu. 

 

Fabryka Konstrukcji Drewnianych S.A. wykonuje nowoczesne konstrukcje drewniane oraz wszelkie komponenty architektoniczne oparte o ten budulec - zarówno konstrukcje wielkogabarytowe, niestandardowe czy nawet niewielkie elementy infrastruktury ogrodowej. 


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz