DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich
 

DREMA 2002

DREWNO.PL

Autor: Katarzyna Andrzejewska-Jabłońska
Źródło: DREWNO.PL
Data: 2002-05-19


Od 7 do 10 maja 2002r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyły się największe i najbardziej prestiżowe w Polsce targi branży meblowej i drzewnej : Drema 2002, Meble 2002 oraz Kuchnia 2002. Jednocześnie trwały targi artykułów gospodarstwa domowego: Domexpo 2002.

Międzynarodowy Salon Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna DREMA 2002.
Na powierzchni blisko 10.500 mkw. swoje produkty wystawiło ponad 270 firm z 17 krajów. Obejrzeć można było: maszyny i urządzenia dla przemysłu leśnego i tartacznego, maszyny i urządzenia dla przemysłu celulozowo-papierniczego, maszyny i urządzenia do produkcji tworzyw drzewnych i obróbki drewna, linie produkcyjne, urządzenia do odpylania i odwirowywania, suszarnie i lakiernie, narzędzia ręczne i elektronarzędzia, materiały ścierne oraz kleje dla przemysłu drzewnego.

Targi Mebli i Wyposażenia Wnętrz MEBLE 2002.
Blisko 540 wystawców z kraju i zagranicy oferowało swoje produkty na 21.000 mkw. powierzchni. Szeroki zakres tematyki ekspozycji obejmował: meble mieszkaniowe, meble ogrodowe i turystyczne, meble hotelowe, biurowe, meble dla zakładów gastronomicznych, sklepowe, bankowe, szkolne, akcesoria meblowe, półfabrykaty - elementy wykończeniowe, płyty wiórowe, płyty pilśniowe, parkiety, sklejki, materiały obiciowe, chemikalia - kleje, farby, lakiery, artykuły wyposażenia wnętrz.. Oferty przedstawiały najnowsze tendencje wzornicze, technologiczne i produkcyjne. Mieliśmy okazje oglądać różne trendy w meblarstwie od mebli w stylu retro po awangardowe propozycje stylistów.

Targi Mebli Kuchennych i Wyposażenia Kuchni KUCHNIA 2002.
Targi Kuchnia odbywać się będą co drugi rok, na przemian z Targami Mebli Biurowych i Wyposażenia Biur. W tym roku, na powierzchni 975 mkw., 26 wystawców z kraju i zagranicy zaprezentowało meble kuchenne, zmechanizowany sprzęt gospodarstwa domowego oraz armaturę kuchenną. Obejrzeć tez można było akcesoria i okucia meblowe oraz nowoczesny sprzęt AGD. Na targach zaprezentowano dwa różne stylistycznie zestawy mebli kuchennych: kuchnia hightech i kuchnia klasyczna - rustykalna. Producenci uważają, że często kuchnia jest integralną częścią salonu. Ma służyć nie tylko do przyrządzania posiłków, lecz również do przyjmowania gości. Powinna być zaprojektowana indywidualnie dla konkretnego wnętrza, a sprzęty takie jak kuchenki, lodówki, mikrofalówki należy maskować obudową.

Targom towarzyszyła wystawa : Klimat Życia - Klimat Designu odbywająca się w ramach cyklu ekspozycji pod hasłem " Sztuka a przemysł".


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz