/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
MATERIAŁY DREWNOPOCHODNE

Pfleiderer: Gątkiewicz przejmuje sprzedaż i marketing

Pfleiderer

Autor: oprac. red
Źródło: Pfleiderer
Data: 2015-10-06


Wojciech Gątkiewicz przyjął z początkiem października odpowiedzialność za sprzedaż i marketing Grupy Pfleiderer.

Pfleiderer: Gątkiewicz przejmuje sprzedaż i marketingPfleiderer: Gątkiewicz przejmuje sprzedaż i marketingFot. Drewno.pl

 

Wojciech Gątkiewicz w latach 2009-2015 pełnił funkcję prezesa zarządu Pfleiderer Grajewo SA. Wcześniej związany był z sektorem budowlanym. W lutym 2015r. w związku z planowanymi zmianami struktury Grupy Pfleiderer stanowisko CEO Grajewa objął Michael Wolff. Gątkiewicz pozostał w zarządzie spółki pełniąc funkcję Dyrektora ds. Transformacji - odpowiadał za integrację kulturową oraz realizację procesu zmiany w dwóch regionach, w których działa Grupa Pfleiderer - Europie Wschodniej i Zachodniej.

 

-Wojciech Gątkiewicz jest uznanym ekspertem branży z wielką znajomością rynku. Cieszę się, że teraz swoje kompetencje wnosi do zespołu zarządzania korporacyjnego (Corporate Management Team). Dzięki przejęciu przez niego odpowiedzialności za działy sprzedaży i marketingu budowa tego zespołu została ukończona, spełniło się również połączenie grupy spółek na poziomie zarządzania - powiedział Michael Wolff, prezes Grupy Pfleiderer.

 


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA