/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
RYNEK MEBLI

Black Red White: Targi wewnętrzne w Ossie

Black Red White

Autor:
Źródło: Black Red White
Data: 2015-10-01


Black Red White zaprezentowało nowości i trendy na nadchodzący rok podczas wewnętrznych targów, które odbyły się 22. września w Ossie. W trakcie spotkania dla partnerów handlowych przedstawiono propozycje mebli i priorytety biznesowe Grupy Black Red White na 2016 rok. Spotkanie było też okazją do nagrodzenia najlepszych kontrahentów.

Black Red White: Targi wewnętrzne w OssieBlack Red White: Targi wewnętrzne w OssieFot. Black Red White

Najświeższe propozycje od Black Red White to przede wszystkim meble kuchenne oraz meble skrzyniowe, które będą priorytetem firmy w najbliższym czasie. Firma planuje wprowadzić na rynek nową ofertę kuchni modułowych, szaf, oraz nowych kolorów mebli nawiązujących stylistyką do lat 70-tych. 

 

W trakcie konferencji zarząd spółki przedstawił priorytety na 2016 rok. Przede wszystkim jest to kontynuacja rebrandingu marki, którego charakter oddaje nowe hasło przewodnie firmy – "Moja Planeta. Dom". Ważnym elementem odświeżenia wizerunku jest modernizacja salonów firmowych oraz partnerskich, które projektowane są z myślą o wygodzie klientów. Układ sklepów odzwierciedla pomieszczenia mieszkania dzięki boksom funkcyjnym i strefom funkcjonalnym – jest to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących ciekawych aranżacji i pomysłów dla wnętrz swojego domu. Firma wdraża też nowy standard obsługi klienta.

 

Według informacji spółki, Black Red White jest najbardziej rozpoznawalną marką w kategorii meblarskiej w Polsce, dzięki czemu sprzedaż na przestrzeni ostatnich lat rośnie. Segment mebli tapicerowanych zanotował sprzedaż wyższą aż o 63% w ciągu trzech ostatnich lat, co jest dużym osiągnięciem. O sukcesie marki na rynku polskim świadczy potrójne wyróżnienie Superbrands – jednego z najszerzej zakrojonych konsumenckich badań rynku w Polsce. Black Red White za zadanie stawia sobie pomoc w stworzeniu domu i realizowaniu jego wizji, indywidualnie dopasowanej do klienta, proponując szeroki wybór mebli i dodatków do stworzenia miejsca idealnego wypoczynku, wypełnionego ciepłem rodzinnego ogniska.

 

Targi w Ossie stały się okazją do przyznania nagród dla najlepszych kontrahentów aż w pięciu kategoriach: największa sprzedaż mebli kuchennych, największa sprzedaż mebli tapicerowanych wśród małych salonów, największa sprzedaż mebli tapicerowanych wśród dużych salonów, najpiękniejsze studio kuchni oraz największa metamorfoza sklepu.

 

***

Black Red White to polska marka, która jest jednym z krajowych liderów w produkcji i dystrybucji mebli oraz artykułów wyposażenia wnętrz. Grupę Black Red White tworzą 22 wyspecjalizowane spółki produkcyjne, handlowe i usługowe, w tym 11 podmiotów zagranicznych. Firma sprzedaje swoje produkty w 74 salonach firmowych oraz ponad 800 punktach partnerskich w całej Polsce. Asortyment marki Black Red White dostępny jest również w ponad 40 krajach świata, w tym na Ukrainie, Białorusi, Słowacji i Węgrzech, gdzie funkcjonują salony własne.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz