/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
JAF POLSKA

Drewno jest naszym światem

Autor: materiały prasowe
Źródło: JAF POLSKA
Data: 2015-09-10


W gamie tarasów drewnianych i drewnopochodnych oferujemy szeroki wachlarz barw, struktur, wzorów ryflowania i parametrów drewna. Poczynając od niedrogich jasnych gatunków krajowych typu sosna i sosna impregnowana, modrzew syberyjski, poprzez odmiany bardzo trwałe modyfikowane termicznie np. Thermo Jesion aż po nie mające sobie równych pod względem właściwości i wyglądu gatunki egzotyczne od żółto-bordowego Cumaru, Bangkirai aż po burgundowo-brązowe Massaranduba i Ipe .

DREWNO JEST NASZYM ŚWIATEMDREWNO JEST NASZYM ŚWIATEMFot. JAF POLSKA

Firma JAF powstała w Austrii ponad 60 lat temu i od tego czasu stała się wiodącym dostawcą drewna i materiałów drzewnych w Europie Centralnej. Dzisiejszą pozycję w Europie osiągnęliśmy dzięki szczególnej dbałości o jakość i serwis. Nasze własne biura zakupowe w licznych krajach Azji, Afryki i Ameryki dokładają wszelkich starań aby materiał pochodził od producentów najlepszych jakościowo i zweryfikowanych pod względem  racjonalnej i ekologicznej gospodarki leśnej. Posiadamy certyfikat FSC.

Więcej informacji o naszej firmie znajdziecie Państwo na naszej stronie www.jaf-polska.pl/firma/o-nas

Od kilku lat grupa JAF obecna jest w Polsce pod Poznaniem, a od kilku tygodni także w Warszawie oferując swoim klientom hurtowym i detalicznym szeroki wybór najlepszych jakościowo tarasów, elewacji, drewna konstrukcyjnego i klejonego, tarcicy, sklejek, płyt i innych wyrobów.

Obecnie w sezonie letnim szczególnie zachęcamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą tarasów i elewacji z drewna egzotycznego, europejskiego, thermo drewna oraz tarasów drewniano-kompozytowych WPC. Austriacka solidność  połączona ze wsparciem własnej sieci kontrolerów jakości oraz z bezpośrednim  importem pozwala nam cieszyć się opinią bardzo solidnego i konkurencyjnego cenowo dostawcy.

Zapraszamy serdecznie na www.jaf-polska.pl/produkty/tarasy

Drewno jako materiał na elewacjeDrewno jako materiał na elewacjeFot. JAF POLSKA

W gamie tarasów drewnianych i drewnopochodnych oferujemy szeroki wachlarz  barw,  struktur, wzorów ryflowania i parametrów drewna. Poczynając od niedrogich jasnych gatunków krajowych typu sosna i sosna impregnowana, modrzew syberyjski,  poprzez odmiany bardzo trwałe modyfikowane termicznie np. Thermo Jesion aż po niemające sobie równych pod względem właściwości i wyglądu  gatunki egzotyczne  od żółto-bordowego Cumaru, Bangkirai, aż po burgundowo-brązowe Massaranduba i Ipe.  Wybierając spośród oferty JAF z pomocą naszych wykwalifikowanych specjalistów  mają Państwo możliwość stworzenia we własnym ogrodzie unikalnego miejsca wypoczynku i spotkań z rodziną i znajomymi. Do każdych preferencji zarówno estetycznych jak i tych dotyczących samego użytkowania  i późniejszej pielęgnacji tarasów doradzimy Państwu optymalny produkt w dobrej cenie wraz z technologią montażu.

W ostatnich latach drewno zostało również bardziej docenione jako materiał na elewacje. Wybrane gatunki o najlepszych do tego celu parametrach takie jak mahoniowe deski  Meranti oraz Okume, termowane Jesiony i Sosny dodatkowo dostępne w wielu niezwykle ciekawych kształtach typu rombowego, trapezowego i tzw. Soft doskonale ocieplą bryłę naszego domu i stworzą niepowtarzalny klimat.

Szeroką gamę produktów znajdziecie Państwo w naszym sklepie online www.jaf-polska.pl/shop/tarasy~c829346

 

W otoczeniu żadnych materiałów nie będziemy czuli się tak dobrze jak w otoczeniu naturalnego  drewna. Dlatego motto naszej firmy brzmi DREWNO JEST NASZYM ŚWIATEM. 

www.jaf-polska.pl


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz