DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
KONKURS

Zaprojektuj nowe LOGO Konkursu „Diament Meblarstwa”!

Autor:
Źródło: Meble.pl
Data: 2015-09-03


Trwa jubileuszowa, 10. edycja Konkursu „Diament Meblarstwa” – jednego z najbardziej prestiżowych konkursów meblarskich w Polsce – organizowanego przez Wydawnictwo meble.pl sp. z o.o. – wydawcę czasopisma branżowego „BIZNES meble.pl” oraz Meble.pl S.A. Wyjątkowy charakter tegorocznego przedsięwzięcia ma podkreślić nowa identyfikacja graficzna.

Zaprojektuj nowe LOGO Konkursu „Diament Meblarstwa”!Zaprojektuj nowe LOGO Konkursu „Diament Meblarstwa”!

Ogłaszamy konkurs na nowe LOGO „Diament Meblarstwa”. Projekty można zgłaszać przez 10 dni, począwszy od 1 września br. Konkurs ma charakter otwarty. 

Zgłoszenia przyjmowane są tutaj: http://fajnelogo.pl/html/contest/view/id/967 a na zwycięzcę czeka nagroda w wysokości 500 zł!

 

Konkurs polega na opracowaniu projektu graficznego LOGO Konkursu „Diament Meblarstwa”. Przedmiotem konkursu jest zaprojektowanie oryginalnego LOGO, które stanie się oficjalną identyfikacją graficzną konkursu „Diament Meblarstwa” i będzie wykorzystywane w celach promocyjnych, reklamowych, marketingowych i korespondencyjnych przez organizatora.

W składzie komisji konkursowej znajdą się przedstawiciele redakcji miesięcznika „BIZNES meble.pl”.

 

Ocenie poddane zostaną: 

- walory artystyczne: pomysł, komunikatywność, wyrazistość i czytelność; 

- walory graficzne: profesjonalizm pracy zgodny z zasadami sztuki; 

- walory użytkowe: możliwość edycji w różnych zastosowaniach i sytuacjach ekspozycyjnych. 

 

Nagrodzony projekt LOGO będzie używany do identyfikacji Konkursu „Diament Meblarstwa” od 8 grudnia br., kiedy zostanie zaprezentowany podczas Gali wręczenia nagród w Konkursie „Diament Meblarstwa 2016”, która odbędzie się w Warszawie.

 

Zapraszamy do udziału w konkursie i zgłaszania swoich projektów.

 

Organizator:

Wydawnictwo meble.pl sp. z o.o.

 

Konkursu „Diament Meblarstwa” to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów meblarskich w Polsce. Organizowany jest przez Wydawnictwo meble.pl – wydawcę najlepszego czasopisma branżowego „BIZNES meble.pl” oraz Meble.pl S.A. W tym roku – w 10. jubileuszowej edycji – firmy mogą zgłaszać produkty aż w 21 kategoriach, w ramach których mają możliwość wyboru klasy: Standard lub Premium. Pojawiły się także dwie dodatkowe kategorie (marketing i komunikacja oraz wizje), do których zgłoszenia przyjmowane są bez podziału na klasy. Wyboru zwycięzców dokona specjalnie do tego celu powołane Jury, w którego skład wchodzą: architekci, projektanci wnętrz, designerzy, trendsetterzy, blogerzy, przedstawiciele mediów i organizacji, naukowcy i eksperci z branży meblarskiej, przedstawiciele handlu, technolodzy produkcji, przedstawiciele hurtowni oraz firm patentowych i atestowych.

Więcej informacji na stronie www.diamentmeblarstwa.pl 

Zaprojektuj nowe LOGO Konkursu „Diament Meblarstwa”! (Zdjęcia: 3)

Zaprojektuj nowe LOGO Konkursu „Diament Meblarstwa”!Dotychczasowe logo konkursu

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz