/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
PŁYTY DREWNOPOCHODNE

Pfleiderer Prospan zainwestuje w blaty kuchenne

Pfleiderer Grajewo

Autor:
Źródło: Pfleiderer Grajewo
Data: 2015-07-25


W czerwcu br. rada nadzorcza Pfleiderer Grajewo S.A. zatwierdziła budowę nowej prasy do blatów kuchennych i elementów w oddziale Pfleiderer Prospan S.A. w Wieruszowie.

Pfleiderer Prospan zainwestuje w blaty kuchennePfleiderer Prospan zainwestuje w blaty kuchenneFot. Pfleiderer

Inwestycja, której zakończenie budowy planowane jest na grudzień 2015 roku, ma na celu obniżenie kosztów produkcyjnych oraz umożliwienie wytwarzania innowacyjnych produktów dla wysokiej jakości zastosowań w montażach wnętrz oraz do produkcji mebli. 

 

Firma oczekuje, że przedsięwzięcie dodatkowo wzmocni pozycję Grupy Pfleiderer w segmencie rozwiązań o wyższej wartości dodanej w Polsce. 

 

Grupa Pfleiderer planuje w tym roku zainwestować łącznie ok. 40 mln euro w Niemczech i w Polsce.

 

-Nasze wstępne, półroczne wyniki oraz podejmowane przez nas działania inwestycyjne odzwierciedlają aspiracje Pfleiderera do ciągłego rozwoju - powiedział Michael Wolff, prezes zarządu Grupy Pfleiderer. -Oczekujemy planowanej, pełnej integracji Segmentu Zachodniego i Wschodniego, aby przyspieszyć rozwój firmy dzięki stworzeniu wiodącego i zintegrowanego producenta wyrobów drewnianych przynoszącego sprzedaż na poziomie 1 mld euro, zatrudnieniu w wysokości ponad 3.000 pracowników, kompleksowej ofercie produktów, ze szczególnym naciskiem na towary z segmentu produktów o wyższej wartości dodanej, oraz silnej pozycji na rozwiniętych rynkach oraz w regionach o dużym potencjale wzrostu.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA