/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
RYNEK DRZEWNY

KOOPDREW 2015 - Zmiany na europejskim i krajowym rynku drewna - Rewolucja czy ewolucja?

Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego

Autor: oprac. red
Źródło: Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego
Data: 2015-07-10


Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego oraz Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają do udziału w III Kooperacyjnej Giełdzie Przemysłu Drzewnego KOOPDREW 2015, organizowanej pod hasłem „Zmiany na europejskim i krajowym rynku drewna - Rewolucja czy ewolucja?”

KOOPDREW 2015 - Zmiany na europejskim i krajowym rynku drewna - Rewolucja czy ewolucja?KOOPDREW 2015 - Zmiany na europejskim i krajowym rynku drewna - Rewolucja czy ewolucja?Fot. D. Jabłoński

Zgodnie z już utrwaloną tradycją KOOPDREW łączy ze sobą elementy konferencji i spotkania typu „Business to Business”. W ramach bloku konferencyjnego omówione będą najważniejsze sprawy oraz najnowsze wydarzenia decydujące o sytuacji przemysłu drzewnego w Polsce i w Europie, które referować będą uznani eksperci z kilku krajów.

 

Zobacz: KOOPDREW 2016

 

Podczas drugiej części spotkania, w ramach bloku „B2B”, stworzona zostanie możliwość bezpośrednich spotkań w celu nawiązania nowych kontaktów handlowych i bezpośredniej wymiany informacji. Wszyscy uczestnicy KOOPDREWu zainteresowani rozmowami z konkretnymi firmami lub szukający konkretnych ofert, mogą liczyć na pomoc organizatorów w znalezieniu właściwych partnerów, nie tylko z Polski. Do dyspozycji będą miejsca do rozmów, poczęstunek, oraz bar. Organizatorzy giełdy zadbają również aby każdy z uczestników KOOPDREWU wiedział jak najwięcej o pozostałych obecnych i ich ofertach.

 

KOOPDREW 2015 odbędzie się w dniu 05. października 2015r., w Centrum Kongresowym MTP w Poznaniu (teren MTP, paw. 15). 

 

Następnego dnia, 6. października, rozpoczyna się na terenie MTP wystawa Maszyn i Urządzeń dla Przemysłu Drzewnego DREMA 2015. W jej ramach po raz pierwszy zostanie utworzona strefa producentów wyrobów z drewna „Strefa Drewna B2B Wood Meetings” do uczestnictwa w której zaprasza Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego

 

 

PROGRAM III Kooperacyjnej Giełdy Przemysłu Drzewnego KOOPDREW 2015

 

I. Powitanie i prezentacja uczestników oraz prelegentów. 

II. Blok konferencyjny:

1. Referat otwierający: Fundacja Pomyśl o Przyszłości. "20 powodów dla których polska gospodarka, a w jej ramach przemysł drzewny, nie rozwija się tak dynamicznie jak by mogła"

 

2. Izabela Styczyńska - Fundacja Centrum Analiz Społeczno - Ekonomicznych (CASE). "Prognozy rozwoju przemysłu drzewnego w Polsce w kontekście możliwych zmian regulacyjnych związanych z handlem drewnem okrągłym. Sprawozdanie z badań zleconych przez organizacje reprezentujące polski przemysł drzewny"

3. Kimmo Järvinen - Europejski Związek Przemysłu Tartacznego (European Organization of the Sawmill Industry - EOS).  "Eksport i rynek drewna okrągłego w Europie" 

4. Oleksa Pasicznyk - Polsko - Ukraińska Izba Gospodarcza. "Sytuacja przemysłu drzewnego na Ukrainie i perspektywy jego współpracy z przemysłem w Polsce"

5. Frederic Cras - Belgijska Federacja Importerów Drewna. "Nowe europejskie przepisy  dotyczące handlu drewnem (EUTR) - dotychczasowe doświadczenia i ocena ich wpływu na warunki działalności przedsiębiorstw drzewnych w Europie"

III. Blok „B2B” - Spotkania i rozmowy biznesowe

 

 

Już dziś serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu!

 

Do pobrania:

Formularze zgłoszeniowe

 

Szczegółowych informacji na temat KOOPDREW 2015 udziela:

Biuro Polskiej Izby Gospodarczej Przemysłu Drzewnego

60-654 Poznań, ul. Winiarska 1

Tel. 61 822 47 52

biuro@przemysldrzewny.pl 

 

www.konferencja.przemysldrzewny.pl


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz