/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
MEBLARSTWO

Diament Meblarstwa 2016 - Jubileuszowa edycja konkursu przynosi nowe kategorie produktowe

Autor:
Źródło: Meble.pl
Data: 2015-07-07


Chcesz wyróżnić swoje produkty spośród innych, dostępnych na rynku? Masz się czym pochwalić? Wprowadziłeś właśnie na rynek inspirujące produkty? Ten Konkurs czeka właśnie na Ciebie! Do 16. października br. można składać zgłoszenia do 10. edycji konkursu meblarskiego Diament Meblarstwa. Z okazji jubileuszu organizatorzy konkursu poszerzyli formułę konkursu dodając kategorie związane elementami wyposażenia wnętrz.

Miło nam poinformować, iż ruszyła jubileuszowa, 10. edycja Konkursu „Diament Meblarstwa” - jednego z najbardziej prestiżowych konkursów meblarskich w Polsce. Konkurs organizowany jest przez Wydawnictwo meble.pl – wydawcę najlepszego czasopisma branżowego „BIZNES meble.pl” oraz Meble.pl S.A.

 

Wykorzystując jubileusz 10-lecia, organizatorzy rozszerzyli formułę Konkursu, tak aby oprócz mebli, obejmował on również inne elementy wyposażenia wnętrz. 

 

W tym roku przygotowanych zostało 21 kategorii produktowych, w ramach których uczestnicy mają możliwość wyboru klasy: standard lub premium, a także dwie dodatkowe kategorie (marketing i komunikacja oraz wizje), do których zgłoszenia przyjmowane są bez podziału na klasy. Produkty do Konkursu można zgłaszać do 16 października br.

 

Wyboru zwycięzców dokona specjalnie do tego celu powołane Jury, w którego skład wchodzą: architekci, projektanci wnętrz, designerzy, trendsetterzy, blogerzy, przedstawiciele mediów i organizacji, naukowcy i eksperci z branży meblarskiej, przedstawiciele handlu, technolodzy produkcji, przedstawiciele hurtowni oraz firm patentowych i atestowych. Ocenie poddane zostaną wzornictwo i zgodność z aktualnymi trendami, innowacyjność i zaawansowanie technologiczne, funkcjonalność i ergonomia oraz ogólna prezencja produktu. Swoje nagrody przyznają ponadto Patroni Konkursu: Łódź Design Festival oraz Galeria Wnętrz DOMAR.

 

Oficjalne zakończenie Konkursu i uroczystość wręczenia nagród zwycięzców odbędzie się 8. grudnia 2015r. podczas Gali Konkursowej, która odbędzie się w Warszawie.

 

Na potrzeby Konkursu wydawany zostanie specjalny Katalog Konkursowy, w którym zaprezentowane zostaną wszystkie produkty zgłoszone do Konkursu. Ponadto zapowiedzi Konkursu, jak również relację z Gali Konkursowej, można znaleźć na portalu biznes.meble.pl oraz w miesięczniku „BIZNES meble.pl”.

 

Nagrodzone produkty zastaną zaprezentowane na wirtualnej wystawie pokonkursowej zorganizowanej przy współpracy z naszym Patronem Technologicznym – firmą Intiaro, która zostanie zaprezentowana podczas najważniejszych wydarzeń branżowych w Polsce.

 

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Konkursu: www.diamentmeblarstwa.pl.

 

Do pobrania:

Regulamin konkursu Diament Meblarstwa 2016

 

Dziesiąta edycja „Diamentu Meblarstwa" została objęta Patronatem Honorowym i Medialnym przez wiele portali internetowych, czasopism oraz instytucji związanych z branżą meblarską i nie tylko. Łączy się to z szeroką promocją konkursu w postaci zapowiedzi oraz relacji w mediach.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz