/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
LEŚNICTWO

PiS chce poszerzyć referendum o pytanie dotyczące Lasów Państwowych

Drewno.pl

Autor: oprac. dja
Źródło: Drewno.pl
Data: 2015-07-01


Wiceprezes PiS, Beata Szydło, poinformowała, że dzisiaj złoży wniosek do prezydenta Bronisława Komorowskiego o dodanie kolejnych pytań do wrześniowego referendum. Według Szydło, Polacy powinni wypowiedzieć się też ws. wieku emerytalnego, obowiązku szkolnego 6-latków i Lasów Państwowych.

PiS chce poszerzyć wrześniowe referendum o pytanie dotyczące Lasów PaństwowychPiS chce poszerzyć wrześniowe referendum o pytanie dotyczące Lasów PaństwowychFot. D. Jabłoński

Na konferencji prasowej w Gdańsku wiceprezes PiS powiedziała, że skoro przeprowadzenie referendum będzie kosztowało 100 mln zł, to warto, aby pojawiły się w nim dodatkowe pytania.

 

Jednym z punktów, o jakie według kandydatki na premiera należy poszerzyć wrześniowe referendum, jest odpowiedź na pytanie "czy Lasy Państwowe mają nadal mieć charakter państwowy".

 

Do stycznia 2015r. Prawo i Sprawiedliwość występując formalnie jako inicjatywa obywatelska złożyło w Sejmie ponad 2,5 mln podpisów o przeprowadzenie ogólnopolskiego referendum ws. Lasów Państwowych. 25. czerwca br. podczas obrad Sejmu większością głosów odrzucono wniosek o wprowadzenie do porządku obrad kwestii referendum w tej sprawie.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Komorowski do Szydło:

Dopisać to się można do wycieczki szkolnej lub do pamiętnika...

(via RMF FM)

Dominik Jabłoński [428]Odpowiedz na ten komentarz2015-07-02 17:30:42

Zgłoś nadużycie

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz