/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
Meblarstwo

Piotr Voelkel otrzymał "Biznesowego Oscara"

TVN 24

Autor: oprac. pks
Źródło: TVN 24
Data: 2015-04-27


Piotr Voelkel, założyciel i współwłaściciel Grupy Kapitałowej Vox, został laureatem Nagrody Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta.

Piotr Voelkel podczas gali Nagrody Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta.Piotr Voelkel podczas gali Nagrody Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta.Fot. TVN24

23. kwietnia podczas uroczystej gali, w której uczestniczył prezydent Bronisław Komorowski oraz ok. 500 przedstawicieli świata biznesu, kultury i nauki wręczono "Biznesowe Oscary" w 4. edycji Nagrody Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta.

Wśród trzech laureatów znalazł się Piotr Voelkel, który nagrodę uzyskał w kategorii WIZJA i INNOWACJE.

-Nagroda Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta ma na celu nie tylko docenienie dokonań, ale także wskazanie najlepszych wzorów do naśladowania. Tym bardziej mam przekonanie, że wybraliśmy właściwe osoby. Ludzi, którzy swoje sukcesy osiągnęli nie tylko dzięki talentom i umiejętnościom, ale także dzięki swojej postawie, chęci zmiany rzeczywistości i pozostawienia trwałego, życiowego dorobku - powiedział Dariusz Mioduski przewodniczący Kapituły Nagrody.

 

Piotra Voelkela doceniono za innowacyjny i kreujący nowe standardy, humanistyczny sposób prowadzeniu biznesu, a jednocześnie zaangażowanie w sferę praktycznej edukacji, w tym zawodowej.

 

Piotr Voelkel jest m.in. założycielem Grupy Kapitałowej VOX, działającej na rynku meblarskim i wyposażenia wnętrz, School of Form – pierwszej w Polsce międzynarodowej uczelni wyższej projektowania w odpowiedzi na ludzkie potrzeby, współwłaścicielem Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej oraz Wyższej Szkoły Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa, a także inicjatyw edukacyjnych dla najmłodszych. Jego szkoły nie boją się praktycznej wiedzy i współpracy z biznesem, co podnosi wartość rynkową ich absolwentów, a przez to ich szanse na rozwój kariery.

 

W 2013r. Piotr Voelkel zaprezentował nową strategię działania swoich firm i organizacji w ramach Human Touch Group. Według założeń, Human Touch to dużo więcej niż połączenie biznesowe pomiędzy firmami i podmiotami zarządzanymi przez rodzinę Voelkel. To idea rozwoju skoncentrowana wokół umiejętności rozumienia i dokonywania ciągłych zmian, w których człowiek, jego potrzeby i wartości, ale też rozwijanie jego talentu i tkwiącego w nim potencjału są w centrum zainteresowania. Strategie działań firm i organizacji z HUMAN TOUCH GROUP cechują takie wartości jak poznawanie, współtworzenie oraz zmiana. 

Zobacz również: Piotr Voelkel prezentuje ideę Human Touch 


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz