/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
DREMASILESIA 2015

Śląskie targi maszyn do drewna rozpoczęte

Drewno.pl

Autor: oprac. red
Źródło: Drewno.pl
Data: 2015-04-17


W Śląskim Centrum Targowym w Chorzowie rozpoczęły się targi DremaSilesia organizowane przez Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Dremasilesia 2015Dremasilesia 2015Fot. D.Jabłoński

Blisko 50 wystawców prezentuje swoją ofertę skierowaną do małych i średnich przedsiębiorstw z branży drzewnej i meblarskiej.

Targom towarzyszą wydarzenia dodatkowe:

Strefa Funduszy Europejskich – projekt organizowany przez MTP we współpracy z portalem Drewno.pl. W ramach tej przestrzeni przedstawiane są możliwościach dofinansowań unijnych dla przedsiębiorców w nowej perspektywie 2014-2020 oraz dotacji ZUS związanych z poprawą bezpieczeństwa i higieny pracy.

Strefa Parkietu - pokazy związane z technikami układania podłóg drewnianych organizowane przez Stowarzyszenie Parkieciarzy Polskich.

Strefa Bezpieczeństwa Maszyn – projekt organizowany przez Stowarzyszenia DROMA w ramach którego prezentowany jest międzynarodowy projekt badawczy TeSaMa, którego jest wzrost bezpieczeństwa pracy przy projektowaniu i obsłudze maszyn i narzędzi do obróbki drewna. 

Patronat honorowy nad targami sprawuje Stowarzyszenie Producentów Maszyn,  Urządzeń i Narzędzi do Obróbki Drewna DROMA. 

Targi DREMASILESIA potrwają do niedzieli 19. kwietnia.

Śląskie targi maszyn do drewna rozpoczęte (Zdjęcia: 8)

Dremasilesia 2015Dremasilesia 2015Dremasilesia 2015 - Strefa dotacjiDremasilesia 2015Dremasilesia 2015 - Strefa parkietuDremasilesia 2015Dremasilesia 2015Dremasilesia 2015

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA