/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
KOMPLEKSOWO O DREWNIE I MEBLARSTWIE

DremaSilesia - Targi Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Autor:
Źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie
Data: 2015-03-30


Polski sektor drzewno-meblarski charakteryzuje się dużym rozproszeniem i zróżnicowaniem. Co za tym idzie, niejednolity jest także stopień innowacyjności przedsiębiorstw. 90% to małe bądź średnie firmy oraz działalność na skalę mikro. Pozycja rynkowa tej części sektora jest najbardziej zagrożona, w związku z czym jej przedstawiciele muszą sięgać po innowacyjne metody optymalizacji produkcji w celu zwiększenia konkurencyjności. Właśnie z myślą o małych i średnich przedsiębiorstwach z branży drzewnej i meblarskiej organizowane są Targi Maszyn i Narzędzi do Obróbki Drewna Dremasilesia, które w tym roku odbędą się w dniach 17-19. kwietnia 2015 w Śląskim Centrum Targowym Chorzowie.

Ekspozycja obejmować będzie maszyny i narzędzia do obróbki drewna oraz procesów pomocniczych (systemy transportu wewnętrznego, pakowania i składowania), komponenty do produkcji mebli, kleje i chemikalia dla przemysłu drzewnego i meblarskiego oraz wyroby z drewna: podłogi, tarasy, drzwi, okna oraz urządzenia wykorzystywane w procesach przygotowania materiału i uzyskiwania energii z drewna. Targom towarzyszyć będą wydarzenia, podczas których można będzie poszerzyć swoją wiedzę i kompetencje w zakresie znajomości materiału i obróbki drewna.  

 

Tradycyjnie na targach zostanie zorganizowana Strefa Parkietu, w ramach której Stowarzyszenie Parkieciarzy Polskich przeprowadzi warsztaty, pokazy i seminaria. Spodziewamy się silnej grupy reprezentantów branży i z myślą o nich pragniemy nasycić program wydarzeniami skupiającymi się wokół przedstawienia najnowszych rozwiązań parkieciarskich, materiałów, przygotowania podłoża, klejenia, wykończenia powierzchni, zasad montażu drzwi i podłóg, tarasów drewnianych oraz renowacji parkietów. Podczas warsztatów na żywo uczestnicy będą mogli wypróbować najnowsze urządzenia oraz czerpać wiedzę o innowacyjnych technikach od specjalistów w dziedzinie parkietów.

 

Targi Dremasilesia to kompleksowa oferta adresowana do małych i średnich przedsiębiorstw z branży drzewnej i meblarskiej, które swoją strategię budowania przewagi rynkowej nad konkurencją opierają na wprowadzaniu innowacji i nowoczesnych technologii. Pomiędzy 17. a 19. kwietnia 2015 roku Chorzów tętnić będzie odgłosami pracy maszyn i  narzędzi do obróbki drewna. To właśnie tu będą wszyscy, którzy nie stoją w miejscu, tylko nieustannie szukają nowych metod optymalizacji procesów, podnoszenia wydajności, jakości i szeroko pojętej sprawności biznesowej. 


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Cena biletów [2]

Witam. Zna ktoś cenę biletów wstępu na te targi? Z góry dzięki za odpowiedz.

Rafał Krajka [4]Odpowiedz na ten komentarz2015-04-01 20:01:00

Zgłoś nadużycie

Bilet jest bezpłatny po rejestracji na stronie www.mtp24.pl lub przy wejściu ...

na targi. Na stronach targów niestety brak jest informacji ile kosztują bilety dla tych, którzy nie chcą podawać swoich danych.

Dominik Jabłoński [433]Odpowiedz na ten komentarz2015-04-01 22:53:16

Zgłoś nadużycie

Bilet jest bezpłatny po rejestracji na stronie www.mtp24.pl lub przy wejściu ...

na targi. Na stronach targów niestety brak jest informacji ile kosztują bilety dla tych, którzy nie chcą podawać swoich danych.

Dominik Jabłoński [433]Odpowiedz na ten komentarz2015-04-01 22:53:25

Zgłoś nadużycie

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz