/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
Podłogi z drewna

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy zaprasza na szkolenie

Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy

Autor: oprac. pks
Źródło: Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy
Data: 2015-02-05


Ogólnopolskie Stowarzyszenie Parkieciarzy organizuje na szkolenie parkieciarskie, które odbędzie się 13. lutego br. w Warszawie.

OSP na spotkanie zapraszamy wszystkie osoby związane z branżą parkieciarską, małe i duże firmy, handlowe i usługowe oraz osoby pragnące uzupełnić wiedzę w zakresie dostępnych nowych systemów podłogowych i podnieść swoją konkurencyjność na rynku.

 

W programie spotkania przewidziano:

12:30 – 14:00 pokaz „Przygotowanie idealnej powierzchni” - praktyczne zastosowanie szlifierek do renowacji betonu i powierzchni drewnianych,

14:00 – 14:30 przerwa obiadowa,

14:30 – 16:00prezentacja oferty lakierów i innych produktów chemicznych wykorzystywanych w pracach parkieciarskich wraz z praktycznym pokazem stosowania wprowadzonych do sprzedaży nowości (podkładów kolorowych pod lakier oraz kleju)

16:00 – 17:15 na zakończenie spotkania p. Robert Kutyła z Kancelarii Prawnej Amicus Legis poruszy temat zawierania umów na wykonanie parkietu oraz przekaże praktyczne rady i wskazówki mające na celu zabezpieczenie interesów przedsiębiorców zajmujących się układaniem parkietów. 

 

Spotkanie odbędzie się 13 luty 2015r. (piątek)

Sala Kinowa, budynek A Bis, 

ul. Bartycka 26 w Warszawie

 

Uczestnictwo w szkoleniu jest bezpłatne, jednak liczba miejsc jest ograniczona, w związku z czym organizatorzy prosza o potwierdzenie przybycia do 10. lutego 2015r. telefonicznie pod nr tel.: 601-07-12-16

bądź mailowo na adres: biuro@parkieciarzeosp.com.pl.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA