/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
 
Wydział Technologii Drewna UP w Poznaniu

ROWER Z DREWNA - rusza druga edycja konkursu

Wydział Technologii Drewna UP w Poznaniu

Autor: oprac. dja
Źródło: Wydział Technologii Drewna UP w Poznaniu
Data: 2015-02-02


Koło Naukowe Technologów Drewna i Samorząd Studencki WTD Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu zapraszają do wzięcia udziału w drugiej edycji konkursu „ZBUDUJ ROWER Z DREWNA”!

ROWER Z DREWNA - rusza druga edycja konkursuROWER Z DREWNA - rusza druga edycja konkursuFot. Wydział Technologii Drewna UP w Poznaniu

Wyzwanie to skierowane jest do studentów studiów pierwszego i drugiego stopnia, doktorantów, a także uczniów szkół ponadgimnazjalnych.

Jednoślad biorący udział w konkursie musi mieć co najmniej ramę wykonaną z drewna lub materiałów drewnopochodnych oraz umożliwiać poruszanie się na nim.

Zgłoszenia uczestników indywidualnych lub zespołów należy dokonać do 21. marca 2015 roku. Zwycięskie modele rowerowego rzemiosła zostaną wyłonione przez jury konkursu oraz w drodze głosowania na Facebooku w dniach od 5. do 9. października i ogłoszony podczas wielkiego finału 14 października.

Do końcowej oceny roweru jury będzie brało pod uwagę: odpowiednie wykorzystanie materiału w konstrukcji, ilość oraz jakość wykonanych elementów z drewna lub materiałów drewnopochodnych, funkcjonalność (możliwość jazdy rowerem, wygoda, stateczność konstrukcji, itp), ocenę wizualną roweru (ciekawa, przemyślana konstrukcja; nietypowe rozwiązania; układ mechanizmów; odpowiednia estetyka wykonania zespołów, podzespołów i elementów). 

Liczba zgłoszeń do konkursu jest ograniczona do 20, a o przystąpieniu do konkursu decyduje kolejność zgłoszeń. Uczestnik może zgłosić do konkursu maksymalnie dwa rowery. 

Szczegółowe informacje na temat konkursu dostępne są na stronie poznańskiego Wydziału Technologii Drewna http://wtd.up.poznan.pl/node/2125

 

Obejrzyj relację telewizji WTK z pierwszej edycji konkursu


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA