/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 
TARGI

Budma 2015: Złote Medale MTP rozdane

Międzynarodowe Targi Poznańskie

Autor: oprac. pks
Źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie
Data: 2015-01-26


29 produktów zostało nagrodzonych Złotym Medalem MTP, najważniejszym targowym wyróżnieniem w Polsce!

Budma 2015: Złote Medale MTP rozdaneBudma 2015: Złote Medale MTP rozdaneFot. MTP

Po wnikliwej analizie eksperckiego jury, biorącego pod uwagę m.in. innowacyjność i wysoką jakość zgłoszonych produktów, Sąd Konkursowy pod przewodnictwem dr hab. inż. Józefa Jasiczaka, zdecydował o przyznaniu najbardziej prestiżowego wyróżnienia targowego w Polsce - Złotego Medalu MTP - 29 produktom! Wszystkie przyznane tytuły są równoważne.

Na liście produktów nagrodzonych Złotym Medalem MTP na  Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury  BUDMA 2015 znalazły się między innymi: 

Schody supertermoizolacyjne LWT Schody supertermoizolacyjne LWT Fot. MTP

Schody supertermoizolacyjne LWT 

Fakro Sp. z o.o., Nowy Sącz

Supertemoizolacyjne schody strychowe LWT to komfortowe schody z wygodną, drewnianą drabinką polecane do budownictwa energooszczędnego, w którym duży nacisk położony jest na zminimalizowanie strat ciepła. Doskonale nadają się do montażu w miejscach, gdzie występuje duża różnica temperatur pomiędzy ogrzewanym pomieszczeniem na poddaszu, a nieużytkowym strychem. Schody LWT to najwyższa klasa szczelności oraz najwyższy komfort obsługi.


Panele podłogowe na wysoki połysk utwardzane aluminiową wstawką zamiast fugiPanele podłogowe na wysoki połysk utwardzane aluminiową wstawką zamiast fugiFot. MTP

Panele podłogowe na wysoki połysk utwardzane aluminiową wstawką zamiast fugi

FALQUON GmbH, Niemcy

Zgłaszający: Planco s.c. Rzeszów

Styl, indywidualność i ekskluzywność.Wszystko jest możliwe. Nowoczesne mieszkanie, efektowna prezentacja na targach i przyjemna praca – to wszystko jest bezgranicznie uniwersalne. Puryzm, czar lub vintage – liczą się tylko styl, projekt i kreatywność. Dzięki różnorodności kolekcji i indywidualnym możliwościom FALQUON Exclusive Surfaces każda podłoga stanie się przeżyciem. FALQUON oferuje więcej! Więcej Jakości, więcej różnorodności, więcej kreatywności, więcej projektów i więcej komfortu.

Kompozyt drewniany STEICO  ULTRALAM/ STEICO LVLKompozyt drewniany STEICO ULTRALAM/ STEICO LVLFot. MTP

Kompozyt drewniany STEICO  ULTRALAM/ STEICO LVL

STEICO CEE Sp. z o.o., Czarnków

STEICO LVL to jedna z najbardziej innowacyjnych i efektywnych rozwiązań stworzonych z myślą o nowoczesnym budownictwie. Jest to niewątpliwie najbardziej wydajny, drewnopochodny produkt konstrukcyjny, produkowany na świecie. Już dziś wyznacza nowy kierunek dla budownictwa przyszłości. Zaczynając od procesu produkcyjnego, poprzez etap projektowania, kończąc na placu budowy – STEICO LVL to esencja słowa „innowacja”. Minimalizuje zużycie drewna, definiuje na nowo pojęcie efektywności, tworzy trwałe i niezwykle wytrzymałe konstrukcje ścian, stropów i dachów

Okno inteligentne CAPITAL SMARTOkno inteligentne CAPITAL SMARTFot. MTP

Okno inteligentne CAPITAL SMART

STOLBUD WŁOSZCZOWA S.A., Włoszczowa

Okno Capital Smart to innowacyjny produkt, który jest nieodzownym elementem inteligentnych rozwiązań w naszych domach. Nowoczesna technologia pozwala sterować funkcjami okna wykorzystując urządzenia elektroniczne jak: tablety, smartfony bądź innych urządzeń z systemem iOS lub Android oraz pilota. Okno Smart Capital wykorzystuje, nie tylko funkcje stacji meteorologicznej, informując nas o temperaturze, sile i prędkości wiatru, ale również o obecności tlenku węgla. Ponadto, inteligentnie reaguje na zmieniające się warunki atmosferyczne, np. pozwala na automatyczne zamknięcie okna w przypadku deszczu, zaciemnienie szyb przy zwiększającym się nasłonecznieniu, zapewnia stale prawidłową wentylację. Okno Capital Smart to energooszczędność, komfort, wygoda i bezpieczeństwo.

 

 

Złotym Medalem MTP nagrodzono również pięć produktów prezentowanych na towarzyszących Budmie Targach Maszyn i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad  WINDOOR TECH 2015. Niestety żadna z nagród nie przypadła wyrobom związanym z drewnem.

 

Pełna lista nagrodzonych produktów znajduje się tutaj >>


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz