/* */
DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Szkieletowy dom drewniany
 

Classen rezygnuje z BUDMY i organizuje własne targi wewnętrzne.

Classen

Autor: oprac. dja
Źródło: Classen
Data: 2015-01-22


Classen, producent m.i. podłóg laminowanych, rezygnuje z udziału w targach Budma. Wraz ze spółką zajmującą się dystrybucją organizuje własne targi wewnętrzne.

Classen rezygnuje z BUDMY i organizuje własne targi wewnętrzne.Classen rezygnuje z BUDMY i organizuje własne targi wewnętrzne.Fot. Classen

Firma po raz pierwszy w Polsce zorganizuje własną, niekonwencjonalną imprezę wystawienniczą, która odbędzie się w lutym w gmachu Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Targi wewnętrzne mają być odpowiedzią na poznańską BUDMĘ, w której producent w tym roku po raz pierwszy nie będzie uczestniczył. Jak zapowiada Classen, to także zupełnie nowa idea, która zaprezentuje nieznane dotąd oblicze producenta. Współorganizatorem targów wewnętrznych jest RuckZuck, sieć sprzedaży produktów tej marki.

Pomiędzy technologią, designem i sztuką, między niebanalną kreacją a światem realnym.

Podczas targów w artystycznej formie zaprezentowane zostaną produkty firmy Classen. Goście imprezy będą mogli zapoznać się z ofertą stolarki drzwiowej, paneli podłogowych, a także mebli kuchennych i akcesoriów. 

-Organizując targi na terenie jednej z najbardziej prestiżowych uczelni artystycznych w Polsce, w Europejskiej Stolicy Kultury 2016, chcemy pokazać, iż rozwijamy skrzydła i wychodzimy poza utarte schematy. Jesteśmy dziś firmą otwartą na młodych zdolnych projektantów, którzy swoimi pracami udowodnili, iż drzwi wewnętrzne, do tego o niebanalnym wzornictwie, mogą pełnić również funkcje użytkowe. Stawiamy na jakość produktów, ich oryginalność i możliwość zaadaptowania sztuki do świata realnego – mówi Anna Lipus, Kierownik Marketingu i Reklamy, Classen.  

Poza licznymi nowościami produktowymi, producent przedstawi więc zwycięskie prace konkursu ogłoszonego m.in. wśród studentów i absolwentów uczelni artystycznych, których autorskie pomysły zostały zamienione w prototypy skrzydeł drzwiowych, gotowe do sprzedaży. Prace te zostały zrealizowane przez projektantów pod kierunkiem dra sztuk plastycznych Krzysztofa Gronia, pracownika naukowego Katedry Sztuk Pięknych i Użytkowych Wydziału Architektury Politechniki Śląskiej w Gliwicach.


 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz