DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Wagner MMC220 - wilgotnociomierz do drewna
 

REKLAMA

Oferta nr: 229354PL EN DE RU Inne w tej kategorii Inne w tej kategorii
SPRZEDAM: Pojemnik stalowy, skrzynia stalowa, (personalizowana)
Ofertę dodano 2017-11-18 13:16:26 i jest ważna do 2018-02-16
Polska, woj. kujawsko-pomorskie
Pojemnik stalowy - personalizowany (o wymiarach wskazanych przez klienta)
Oferowane przez nas pojemniki stalowe znajdują szerokie zastosowanie w firmie jak i gospodarstwie domowym, wszędzie tam gdzie zachodzi potrzeba składowania, transportu, zbierania czy magazynowania wszelkiego rodzaju odpadów lub surowców. Skrzynia idealnie nadaje się do transportu oraz składowania odpadów komunalnych, budowlanych, złomu, gruzu lub odpadów przemysłowych, również doskonale sprawdzając się na budowach lub podczas remontów. Dostosowanie do wózków widłowych dodatkowo zwiększaj jej atrakcyjność i przydatność.

Przestrzeń ładunkowa wykonana jest z blachy 1,5 mm, dodatkowo wzmacniana na narożnikach kątownikiem. Dno skrzyni wykonane jest z blachy o grubości 3 mm co znacznie zwiększa jej wytrzymałość. Na specjalne życzenie klienta w zależności od przeznaczenia istnieje możliwość wykonania skrzyni z blachy o niemal każdej grubości.

Konstrukcja naszych skrzyń umożliwia wygodne składowanie metodą "jeden na drugi" co ułatwia zagospodarowanie przestrzeni magazynowej i pozwala zaoszczędzić nam cennego miejsca w Twoim magazynie lub na placu magazynowym. Również istnieje możliwość zainstalowania haczyków przydatnych zainstalowania plandeki lub siatki, zabezpieczającej towar przed wypadnięciem podczas transportu.

Wszystkie skrzynie zabezpieczamy przed korozją podkładem epoksydowym a następnie malujemy farbą poliuretanową o dowolnym kolorze wskazanym przez klienta w palecie RAR.

Przykładowa skrzynia o wymiarach: 150 cm szerokości, 220 cm długości i 130 cm wysokości (widoczna na zdjęciu) posiada pojemność 4,3 m3 i kosztuje 2200 zł (brutto).

Zapraszamy do kontaktu, zapewniamy szybką wycenę i sprawną realizację zamówienia.
Pojemnik stalowy, skrzynia stalowa, (personalizowana)
 
Informacje kontaktowe
FirmaProWelder
Osoba do kontaktuŁukasz Badulski
Ulicaul.Sadowa 2c
Kod pocztowy87-148
MiejscowośćŁysomice /k.Torunia
KrajPolska
Telefon531920031
E-mailbiuro@prowelder.pl
Strona WWWwww.zlomiarze.pl
Odpowiedzi na ofertę
Wyświetleń: 640
Aktualnie w systemie brak odpowiedzi na ofertę
 

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz