DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich

Komentarze Wątek: Skomentuj Napisz
Usługi trakiem taśmowym. miesiące kiedy zapotrzebowanie jest duze a kiedy sezon martwy

Usługi trakiem taśmowym. miesiące kiedy zapotrzebowanie jest duze a kiedy sezon martwy [11]

Tak jak w pytaniu .panowie możecie pow jak jest z tym . czy najwięcej zleceń jest jesienią i zima ?? Jako jest prosze o pomoc .

adam [26]Odpowiedz na ten wątek2017-12-06 08:58:02

Zgłoś nadużycie

Usługi

Zależy czy jesteś "nowym" na rynku czy już się trochę "zadomowiłeś" - Ludzie Cię znają. U mnie typowo martwy sezon to wakacje. Robota zaczyna się na początku października i kończy z przerwami niekiedy do połowy czerwca. Wszystko jest zależne od kilku czynników.

Kierownik Tartaku [19]Odpowiedz na ten wątek2017-12-12 22:27:51

Zgłoś nadużycie

Będę nowym .zjerzdzam z zagranicy . chce kupić woodmizera lt40 nowy. I ...

działać na Podlasiu . dalem ogłoszenie na olx to ludzie nie powiem wydzwaniali tak od września .do grudnia teraz cisza cisza. Zaznaczam ze będę świadczyć usługi trakiem mobilnym nie stacjonarnym . dlatego pytam jak to z tym jest? Pozdrawiam

adam [26]Odpowiedz na ten wątek2017-12-17 18:00:27

Zgłoś nadużycie

Może się ktoś wypowiedzieć ktoś świadczy takie uslugi trakiem mobilnym

adam [26]Odpowiedz na ten wątek2017-12-23 07:55:33

Zgłoś nadużycie

chcesz kolego kupic nowego traka za 150tys i z takim obciazeniem probowac ...

zarobic w tym biznesie?
Ja zaczynalem od starego traka mobilnego i nie zaluje - bo dopiero po roku wyrobilem sobie jakas malą baze stalych klientow, itp. Musi minąć sporo czasu żebyś miał robote przez caly rok. I dlatego ci racze abys nie angazowal wielkich srodkow na start - bo sam trak to nie wszystko , do tego potrzebyjesz : pily, obracaki, auto terenowe/dostawczak/ ostrzalke, rozwierak itp itd

trakowy [4]Odpowiedz na ten wątek2017-12-23 21:43:27

Zgłoś nadużycie

Czemu obciążeniem ?? Jeśli mam pieniądze uzbierane na trak samochód tez ...

mam . to tez nie będzie opłacalne???

adam [26]Odpowiedz na ten wątek2017-12-25 21:13:30

Zgłoś nadużycie

zle mnie zrozumiales - ja z tego zyje i nie narzekam. Myslalem ze chcesz ...

zwiazac sie z bankiem na kilka lat.
Jesli nie bedziesz mial kosztow stalych to warto probowac. W najgorszym razie sprzedasz trak i zajmniejsz sie czyms innym.

trakowy [4]Odpowiedz na ten wątek2017-12-25 22:11:09

Zgłoś nadużycie

A dużo metrów tniesz rocznie? Jakim trakiem robisz ??

adam [26]Odpowiedz na ten wątek2017-12-26 17:14:12

Zgłoś nadużycie

pracuje na lt40 z silnikiem spalinowym, przez 10mc przerabiamy okolo 2 tys m3, ...

2 miesiace w roku tniemy stacjonarnie u siebie (gdy jest deszczowo albo zbyt duzy mroz)

trakowy [4]Odpowiedz na ten wątek2017-12-26 21:46:25

Zgłoś nadużycie

Dziękuje Ci za cenne informacje. A słuchaj jeśli mam citroen Berlingo ...

dostawczak . dalby rade na początek czy w razie katroli policyjnej będzie dupa .

adam [26]Odpowiedz na ten wątek2017-12-27 14:58:42

Zgłoś nadużycie

na twoim miejscu kontrolą policyjną bym się nie przejmował - bardziej by mi ...

zależało na bezpieczeństwie twoim i innych uczestników drogi : trak w zależności od wyposażenia waży 2 tony + , Berlingo pewnie z 1,5 tony - takim lekkim autem obawiałbym się jechać.
Druga sprawa - nie jest tak ze przyjeżdżasz do klienta a tam jest plac wyłożony kostka: często musisz wjechać na jakąś lakę , gdzieś cofnąć pod górkę, przejechać nieutwardzoną drogą. A mając małego dostawczaka to raz że się utopisz, a dwa : zajedziesz sprzęgło.

trakowy [4]Odpowiedz na ten wątek2017-12-27 20:50:10

Zgłoś nadużycie

Masz racje!! Jeszcze raz Ci dziękuje za pomoc i życzę wszystkiego dobrego w ...

nowym roku. Pozdrawiam

adam [26]Odpowiedz na ten wątek2017-12-29 16:42:31

Zgłoś nadużycie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz