DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Przewodnik dla stolarzy - Jan Heurich

Komentarze Wątek: Skomentuj Napisz
LIGNUMA MM-700HK/2 TRAK MOBILNY

LIGNUMA MM-700HK/2 TRAK MOBILNY [7]

witam prosze o pomoc .napaliłem sie na zakup traka lignume mm -700hk/2 i nie wiem czy czy to dobry pomysł zainwestowac w ten sprzet kosztuje ponad 92tys netto . posiada dwie piły tasmowe ktore moga ciac jednoczesnie , pełna hydraulike itp . czy moze ktos ma kontakt do osob ktore pracuja juz na takiej maszynie ktore moga cos wiecej pow jak sie w rzeczywistosci sprawuje . prosze o pomoc poniewaz nie chce wtopic pieniedzy .

adam [9]Odpowiedz na ten wątek2017-11-27 19:56:09

Zgłoś nadużycie

Nie ma nikogo kto by cos wiedział na ten temat???

adam [9]Odpowiedz na ten wątek2017-11-28 07:53:21

Zgłoś nadużycie

2 glowice

Witam nie miałem styczności z trakiem dwugłowicowym z firmą Lignuma już tak. Maszyny są w porządku gorzej u nich z terminami np części zamiennych. Ale pozostaje jedno zasadnicze pytanie - po co Ci 2 głowice?

maciek [29]Odpowiedz na ten wątek2017-11-28 15:21:53

Zgłoś nadużycie

Cholera wie niby wydajność większą o 50 % ale i cena wieksza. A jaki Pan ...

trak posiada lignumy ??

adam [9]Odpowiedz na ten wątek2017-11-28 17:40:54

Zgłoś nadużycie

lignum

Posiadamy na dzień dzisiejszy jeden trak mm-700 i jeden mm-700/1200, wcześniej jeszcze 2 sztuki mm-700 wszystkie bez hydrauliki. (ogólnie sama hydraulika daje bardzo dużo jeżeli chodzi o wydajność). A odnośnie tej większej o 50% wydajności w przypadku drugiej głowicy to trzeba się zastanowić czy faktycznie tak by było.

maciek [29]Odpowiedz na ten wątek2017-11-28 18:40:38

Zgłoś nadużycie

Czyli jak jest awaria to długo trzeba czekać na części? A była by ...

możliwość obejrzenia jak te traki ppracuja u Pana

adam [9]Odpowiedz na ten wątek2017-11-29 08:58:14

Zgłoś nadużycie

lignuma

Jeżeli chodzi o nasze doświadczenie to czeka się długo na części. Lignumy u nas więcej stoją niż tną ponieważ staramy się przecierać na szerokiej taśmie a na tych maszynach tylko drewno z odłamkami metalu lub w przypadku awarii tamtej maszyny. Żeby zobaczyć maszyny w pracy w swojej okolicy najlepiej niech przedstawiciele Lignumy podadzą namiary na firmy wiem, że z reguły nie ma z tym problemów. My jesteśmy z woj Podlaskiego jeżeli to pasuje to proszę podać maila, odezwę się.

maciek [29]Odpowiedz na ten wątek2017-11-29 10:15:12

Zgłoś nadużycie

Tez jestem Z woj podlaskiego :). Czyli te traki są stacjonarne??a nie mobilne ...

?napewno posiada Pan tartak duży . moj email piotrdawidziuk1@interia.pl

adam [9]Odpowiedz na ten wątek2017-11-29 17:59:30

Zgłoś nadużycie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz