DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
TARCICA.PL - internetowy sklep drzewny

Komentarze Wątek: Skomentuj Napisz
trak taśmowy logosol HD36

trak taśmowy logosol HD36 [2]

Witam,interesuje mnie trak taśmowy logosol HD36 z silnikiem spalinowym.Jak się pracuje na tej maszynie, czy serwis jest sprawny. Wood Mizer jest powszechnie znany, lecz droższy(pewnie wart tego), dlatego zastanawiam się nad logosol. Dziękuję za wszelkie info.

sergiusz [2]Odpowiedz na ten wątek2017-09-27 13:12:29

Zgłoś nadużycie

Trak Wood-Mizer LT20 & BolDrew & Logosol HD36

Sergiusz,

Około pięć lat temu miałem podobny dylemat jak Ty. Zastanawiałem się nad zakupem maszyny marki Wood-Mizer, BolDrew, Logosol. Zdecydowałem się poczekać, dołożyć i kupić Wood-Mizer'a. Na dziś dzień wiem, że to była najlepsza decyzja jaką mogłem podjąć. Nie chodzi o samą obsługę klienta, ale przede wszystkim o to jak się z nimi współpracuje po zakupie. Po pierwsze części zamienne dostępne od ręki, pkt. serwisowych posiadają najwięcej w Polsce a sama reakcja błyskawiczna. Kolejna spraw, to jedyna firma w Polsce i z tego co wiem na Świecie, która oferuje w swoim asortymencie piły, ostrzarki, szrankownik i same maszyny do przecierania drewna. Posiadając wszystkie powyższe urządzenia tej samej marki masz pewność, że nie usłyszysz informacji: "z maszyna jest wszystko ok, to problem z piłami, ostrzeniem" lub też odwrotnie. Jestem użytkownikiem maszyny LT20 z hydrauliką - i jestem zadowolonym użytkownikiem :)

Grzegorz [1]Odpowiedz na ten wątek2017-10-05 08:16:54

Zgłoś nadużycie

hd36

Grzegorz
Dziękuję za info.Na LT 20 jestem za krótki, dlatego interesują mnie opinie nt. logosol.Co do serwisu Wood mizera to pełna zgoda.Pociesza mnie jedynie fakt, że te maszyny nie są wybitnie awaryjne,rozmawiałem z użytkownikiem HD36.

sergiusz [2]Odpowiedz na ten wątek2017-10-05 15:44:24

Zgłoś nadużycie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz