DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
TARCICA.PL - internetowy sklep drzewny

Komentarze Wątek: Skomentuj Napisz
Do: zarządy i właściciele firm kupujących drewno z Puszczy Białowieskiej. Stawiamy ultimatum odbiorcom drewna z Puszczy Białowieskiej

Do: zarządy i właściciele firm kupujących drewno z Puszczy Białowieskiej. Stawiamy ultimatum odbiorcom drewna z Puszczy Białowieskiej [8]

https://naszademokracja.pl/petitions/stawiamy-ultimatum-odbiorcom-drewna-z-puszczy-bialowieskiej

"Powyższy apel zostanie wysłany drogą mailową lub pocztą tradycyjną do 127 firm (część firm nie ma e-maila a nawet nie udostępnia nr. telefonu), które od 1 stycznia do 1 sierpnia 2017 r. nabyły drewno pochodzące z Nadleśnictwa Białowieża. Informacje na podstawie dokumentu wydanego przez Dyrekcję Generalną Lasów Państwowych z 11.08.207.

Do 20 września opublikujmy w Internecie dwa zestawienia firm. Na „czarnej liście” znajdą się przedsiębiorcy (nazwy firm i dane teleadresowe), o których wiemy, że kupują drewno z Puszczy Białowieskiej lub zignorowały nasz apel (co rodzi domniemanie, że powinny się na niej znaleźć). Na „zielonej" liście będziemy publikować nazwy firm, które pozytywnie odpowiedziały na nasz apel.

Paweł Wrabec, Obywatele RP"

I co wy na to?

Alicja z krainy czarów [6]Odpowiedz na ten wątek2017-08-26 23:36:25

Zgłoś nadużycie

DEBILIZM I KRETYNIZM SIĘGA ZENITU

jak moźna próbować szykanować firmy kupujące legalnie drewno. a kto baranie zapłaci kare za brak odbioru surowca.

tartaczek [102]Odpowiedz na ten wątek2017-08-27 14:38:07

Zgłoś nadużycie

Mnie o to pytasz? Bo nie wiem, jak odebrać Twojego "barana". Pytaj autora ...

tej inicjatywy. Pytaj dyrektora Lasów Państwowych, który udostępnił nazwy firm.

Alicja z krainy czarów [6]Odpowiedz na ten wątek2017-08-27 19:23:19

Zgłoś nadużycie

Jaka branża taka dyskusja

Czy trzeba coś więcej dodawać do tematu ?

Adam [91]Odpowiedz na ten wątek2017-09-07 10:59:06

Zgłoś nadużycie

Co do wycinki drewna nie będę dyskutował bo to jest dość obszerny temat.

Ale na zdrowy rozum jeżeli jest mi potrzebny surowiec do produkcji i kupuje go w legalny sposób, od skarbu państwa co wy chcecie od tartakow. Dlatego jesteś baran i kretyn.

tartaczek [102]Odpowiedz na ten wątek2017-08-27 22:13:51

Zgłoś nadużycie

A kim Ty jesteś, skoro nadal nie pojmujesz, że ja tylko napisałam tu ...

informację o tym, co robi ktoś inny? Nie mam nic wspólnego z tymi "ekologami" od petycji. W mój zakład też mogą uderzyć. Rozumiesz teraz czy może spłodził Cię cap?

Alicja z krainy czarów [6]Odpowiedz na ten wątek2017-08-27 23:44:45

Zgłoś nadużycie

Proszę nie obrażać innych uczestników Forum. Nie można prowadzić dyskusji ...

bez stosowana inwektyw? Ja wiem, że przykład idzie z Wiejskiej, ale może pokażmy, że mamy trochę więcej kultury od "Reprezentantów Narodu".

Dominik Jabłoński [307]Odpowiedz na ten wątek2017-08-28 12:43:38

Zgłoś nadużycie

polityka

Daleko mam , ale jak by było bliżej bez żadnych skrupułów brał bym to drewno i nie wdawał się w jakieś rozgrywki polityczne. A jak ktoś przez rozgłos darmową reklamę chce mi robić - proszę bardzo!

zapracowany [40]Odpowiedz na ten wątek2017-08-30 09:06:33

Zgłoś nadużycie

Tez bym brał ale tez mam daleko

Głupota ekologów nie ma zna granic nie kupią polskie firmy to kupia zagraniczne.

Darek [59]Odpowiedz na ten wątek2017-09-01 10:42:34

Zgłoś nadużycie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz