DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
Wagner MMC220 - wilgotnociomierz do drewna

Komentarze Wątek: Skomentuj Napisz
Pracownicy do tartaku

Pracownicy do tartaku [11]

Witam kolegów z branży
Czy macie może namiary na jakąś dobrą agencję pośrednictwa pracy pracowników z Ukrainy bo naszych obywateli do pracy jest już nie wielu... :)

Arek [8]Odpowiedz na ten wątek2016-07-15 22:01:01

Zgłoś nadużycie

do pracowników w tartaku

Nie opowiadaj głupot, że szukasz pracowników i ich w kraju nie ma ty potrzebujesz tanich, ja np. pracowałem w tartakach od składu surowca, brakarstwo, traki, brakowałem i wycinałem fryza, suszarnie, wyrabiałem i stawiałem domy z drewna i teraz robię drzwi z dykty i papieru bo do tartaku podobno się nie nadaję.

jacek [15]Odpowiedz na ten wątek2016-08-01 18:06:38

Zgłoś nadużycie

Po 1 nie jesteśmy na "Ty" tak są tabuny osób tylko nie znasz Panie okolicy ...

gdzie mam tartak gdzie sa zakłądy zatrudniajace po 800 -1000 osób tak robia Polacy ale przecież on nie przyjdzie robić do tartaku jak ma zagraniczną firmę tak tanich jest Pan śmieszny Ukraińcy robią za taką samą stawkę jak Polak za taniej nawet nie podejdą i niech sie Pan nie wypowiada jak nie ma pojecia

Arek [8]Odpowiedz na ten wątek2016-08-08 12:06:46

Zgłoś nadużycie

Z ukrainy ?!

Panie Szanowny,
pracowałem jako mistrz dział obróbki w tartaku gdzie po roku ściągali ludzi z Ukrainy. Jeżeli nie chce Pan zamykać interesu to lepiej Pan nie bierz tych nierobów.

i.sklepowicz [30]Odpowiedz na ten wątek2016-08-01 18:49:37

Zgłoś nadużycie

Wiem jaki to naród już od 2 lat sie z nimi męcze... tępe wszystko siłą ...

zero używania mózgu a że nie ma komu już bo Polak w naszym regionie do tartaku nie przyjdzie no gdzie

Arek [8]Odpowiedz na ten wątek2016-08-08 12:09:11

Zgłoś nadużycie

Niema kto robic

Taka sama sytuacja u mnie niema chętnych do pracy w tartaku a jak sie juz znajdzie to nie odpowiedzialny. Mamy tartak i jak ja lub ojciec nie przypilnujemy to nic z takiej roboty, powiem tyle jak tne na traku to musze myslec za trzech za siebie i za tych 2 z tylu co odbjeraja. Poprostu brakuje takich co by im na robocie zalezalo sa tacy co ino byle dniowke odje*bać.

Traktom [1]Odpowiedz na ten wątek2016-08-14 15:04:54

Zgłoś nadużycie

racja

Tak sobie czytam wątki w wolnej chwili, i muszę przyznać Panu racje, wszystkiego trzeba pilnować , za rączkę jak dzieci do przedszkola...
Pracownik pracujący u " prywaciarza" , w swojej małej główce zakodowane ma ,że " to nie jego przecież, więc jak się zmarnuje to trudno" . Owszem są pracownicy, którym zależy na pracy i są odpowiedzialni- niestety nieliczni :/
Pozdrawiam

Ewa [2]Odpowiedz na ten wątek2017-01-18 14:12:45

Zgłoś nadużycie

Luk

U nas to samo nie ma kto pracować trzeba samemu, a jak ktoś jest to wszystko trzeba pokazać wytłumaczyć, ale i tak źle zrobi.
Ile płacicie na godzinę pracownikowi?
Bo u nas 15 zł/godz na rękę + składka ZUS i nie ma kto robić.

luk [8]Odpowiedz na ten wątek2017-02-10 21:17:27

Zgłoś nadużycie

U nas tak samo 15 zł

15 zł i jeszcze nima kto robic jak by był ktoś pojęty i odpowiedzialny to nawet bym więcej dał.

Sebdrew [37]Odpowiedz na ten wątek2017-02-10 21:23:28

Zgłoś nadużycie

Dokładnie kolego też bym dał wiecej ale nie ma komu

Ale jeśli by nie było 500+ i na bezrobociu nie dawali kasy ktoś by się jeszcze znalazł, a mówią, że w Polsce żyje się ciężko a praca gdzie popatrzysz tam jest tylko się pracować ludzią nie chce.

luk [8]Odpowiedz na ten wątek2017-02-10 22:03:16

Zgłoś nadużycie

Mam takie samo zdanie na ten temat jak ty

W Polsce jest za dobrze teraz to trzeba samemu robić ja jako syn szefa oraz ojciec to często robimy nawet sami .

Sebdrew [37]Odpowiedz na ten wątek2017-02-11 15:43:28

Zgłoś nadużycie

Nie wiem jak u innych kolegów z branży ale u mnie to już ukraińcy chca 6000 ...

tys zł na rękę wysmiałem i pokazałem gdzie jest brama :) chyba trzeba bedzie powoli przeczekać ten sezon głupich ludzi **** sie już ludziom kompletnie
Wpis edytowany przez Administratora

Arek [8]Odpowiedz na ten wątek2017-09-08 13:56:10

Zgłoś nadużycie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz