DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
TARCICA.PL - internetowy sklep drzewny

Komentarze Wątek: Skomentuj Napisz
co sadzicie o traku RESBUD TP800

co sadzicie o traku RESBUD TP800 [7]

WITAM PANOWIE MAM ZAMIAR KUPIC TRAK ALE NIE WIEM CO JEST DOBRE W MIARE PODOBA NI SIE TP800 ALE CO SADZICIE O NIM I O FIRMIE DZIEKI ZA PORADE

Arturo [1]Odpowiedz na ten wątek2009-09-06 13:11:03

Zgłoś nadużycie

powiem wam co sadze o trakach tasmowych robionych na wzór orginału czyli wood ...

mizerów,wystarczy taką maszyne tyko właczyc ,moga byc tam nawet orginalne czesci i juz słuchac ze cos nie tak ,jest tak wood mizer długo długo nic puzniej wirex,drozdowski ,resbud, puzniej przepasc i reszta rzemieslników slusarzy ale widocznie jest i dla nich rynek .znam wiele tartaków ktore zaczynały od wood mizera i poszły te firmy do przodu rozwijaja sie wymieniaja maszyny na wieksze ,a kto kupił nowa tasmówke na 12 tys to tnie na niej nie ma checi do pracy ,.sam tne na wood mizer lt 15 i nie rozómie jak ktos narzeka na traki waskotasmowe,,polecam te maszyny nawet uzywane ,mysle ze jak bym zaczal na traku prod rzemieslniczej to po roku stała by i rdzewiała a mnie nikt by nie namówił na trak waskotasmowy,

ersste [43]Odpowiedz na ten wątek2009-09-07 21:56:09

Zgłoś nadużycie

trak taśmowy

Podzielam opinię ersst`a. Niewątpliwie wood mizer bije konkurencję. Z krajowej produkcji poleciłbym Wirexa.

Łukasz [8]Odpowiedz na ten wątek2009-09-25 22:26:56

Zgłoś nadużycie

opinia o TP 800

Od 5 lat pracuję na traku TP 800 i powiem szczerze że nie zgadzam się z opinią Arturo.
Moim zdaniem TP 800 jest tuż za Wood Mizerem albo nawet na tym samym poziomie miałem też Wirexa - 3 lata i nie byłem zadowolony a co do Drozdowskiego mogę się posiłkować tylko opiniami znajomych tartaczników a one są podzielone. Jak dla mnie Resbud jest godzien polecenia. Produkują solidne maszyny za w miarę dobrą cenę.

Remik [2]Odpowiedz na ten wątek2017-03-03 07:21:01

Zgłoś nadużycie

U nas w firmie mielismy Drozdowskiego przez 10 lat

Powiem ze byliśmy z niego zadowoleni wady to brak hydrauliki i moim zdaniem źle rozwiazany posów .
Kupiliśmy nowego wood mizera lt40 z pełna hudraulika z dodatkowym łożem dl ciecia 10m., i powiem tak oczywiscie dużo lepiej pracuje sie na tej maszynie, ale dupy nie urywa . MAszyna jest strasznie delikatna, niektóre regulacje wykonuje sie na słowo honoru a niektóe rozwiazania sa słabo przemyslane. zdarzyłą sie awaria i elektryki i hydrauliki a maszyna nie ma 1000h.pozdr

Darek [57]Odpowiedz na ten wątek2017-03-03 10:27:51

Zgłoś nadużycie

Mówimy o TP 800

Drogi Darku piszemy o TP 800 wood mizery Drozdowskie itp to są na marginesie.

Remik [2]Odpowiedz na ten wątek2017-03-08 14:07:40

Zgłoś nadużycie

Witam.

Użytkuję trak Wood Mizer LT40 już od około 17 lat i mogę z czystym sumieniem powiedzieć że to są maszyny bardzo dobrej jakości.Nie ma problemu z częściami zamiennymi serwisowaniem oraz z wprowadzaniem modyfikacji.Potrafią osiągać całkiem przyzwoitą wydajność w połączeniu z dokładnością.Warunek to oczywiście dobrze przygotowane piły oraz odpowiednio wyregulowany sprzęt.Nie są drogie w eksploatacji (amortyzacja,prąd) dlatego uważam że są idealne dla małych tartaków.
Nie wypowiadam się na temat innych traków gdyż nie miałem z nimi do czynienia w praktyce.
Pozdrawiam.

Mariusz [1]Odpowiedz na ten wątek2017-03-26 13:05:41

Zgłoś nadużycie

TP 800 Resbud - opinia po 10 latach

Mam powyższego trak tj TP 800 już około 10 lat i powiem szczerze że spełnia wszystkie moje oczekiwania. Co najważniejsze mogłem indywidualnie dopasować pełne wyposażenie i różne swoje udziwnienia co do rozstawu belek i nóg. Chciałem mieć większą ilość nóg i bez problemu tak mi zrobiono - było też kilka udziwnień co do hydrauliki i producent też się dostosował do moich wymysłów.
Jeśli chodzi o cenę to Wood Mizery są min. 2 razy droższe od Resbudowskiego TP800 a jeśli chodzi o jakość to podobna półka a z tego co widziałem na Targach w Kielcach Resbud chyba nawet lepiej się rozwinął pod względem ulepszeń technologii.

Nawrot [1]Odpowiedz na ten wątek2017-08-12 18:20:00

Zgłoś nadużycie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz