DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
TARCICA.PL - internetowy sklep drzewny

Komentarze Wątek: Skomentuj Napisz
Uwaga na ogłoszenia z firmy K2wadowice

Uwaga na ogłoszenia z firmy K2wadowice [7]

Zakupiliśmy pięć maszyn w firmie k2wadowicePrzy pierwszym spotkaniu wybraliśmy modele maszyn i wszystko było ok,po powrocie przelaliśmy zaliczkę na zamówione maszyny .Umówiliśmy się że maszyny będą przygotowane i sprawdzony ich stan techniczny i po okresie2/3tygodni się spotykamy i finalizujemy zakup.Po tygodniu dostajemy telefon że sprzedano zamówioną przez nas piłę formatową przez 2 tygodnie oferowano nam inne starocie .W końcu doszliśmy do porozumienia i wyjechaliśmy do Wadowic ,na miejscu okazuje się że grubościówka nie jest ta co była oferowana ."Pracownicy" wraz z szefem demonstrowali nam sprawność maszyn i osprzętu do nich .Maszyny jak sie okazało po dostarczeniu do nas nie dotarły kompletne jak było uzgodnione w Wadowicach do tego maiły uszkodzenia ,gdzie zapewniano nas że są 100procęt sprawne .Chcieliśmy być przy załadunku ale transport nie dojechał na czas jaki był umówiony z k2wadowice Od LISTOPADA 2010R DO DNIA DZISIEJSZEGO CZEKAMY NA UZUPEŁNIENIE BRAKÓW BEZ SKUTKU.Jest wiele firm które sprzedają maszyny po serwisie i z profesjonalnym doradztwem w cenach ciekawszych niż k2wadowice Ostrzegam kupisz u nich to do każdej dolicz około 2000zł na remonty .Nie polecam tej firmy na targach tegorocznych też mnie zapewniano że doślą mi braki ale nic nie doszło do dziś . Odpowiemy na każde pytanie dotyczące k2wadowice i podejście po wpłaceniu pieniędzy za towar Pozdrawiam i OSTRZEGAMY

tomstol [1]Odpowiedz na ten wątek2011-04-16 23:01:57

Zgłoś nadużycie

K2-Wadowice

OSTRZEGAM przed K2 Wadowice. Mam również złe doświadczenie z kontaktu z tą firmą.Przysłali ofertę maszyny a po wpłaceniu zaliczki chcieli mi wcisnąć inną maszynę,tłumacząc że taką im przysłał niemiec.
Wiadomość edytowana przez Administratora

Marek Więsyk [1]Odpowiedz na ten wątek2012-11-18 19:39:38

Zgłoś nadużycie

K2 Wadowice

nie chce mi się wierzyć w powyższe słowa, kupowałem od firmy K2 Wadowice kilka, jak nie kilkanaście maszyn stolarskich i za każdym razem transakcja przebiegała pomyślnie, w terminie bez żadnych komplikacji czy dodatkowych opłat, polecam !

MaxDrew [1]Odpowiedz na ten wątek2017-03-09 16:30:50

Zgłoś nadużycie

Maszyny stolarskie K2 Wadowice

Witam, ja również mam dobre wspomnienia z firma K2 , kupiłem ostatnio 3 maszyny, wszystkie maszyny sprawne technicznie, zero luzów, dostałem transport w cenie. Oby więcej takich firm!

StreetWood [1]Odpowiedz na ten wątek2017-03-09 16:38:04

Zgłoś nadużycie

Odpowiedzi podpisane jako MaxDrew i StreetWood pochodzą od jednego autora, co ...

może sugerować, że zostały napisane przez kogoś z firmy K2 Wadowice. Proszę się nie nabrać :)

wlkp [3]Odpowiedz na ten wątek2017-03-13 23:00:49

Zgłoś nadużycie

k2 wadowice

ja też miałem to samo zdażenie z tą firmą kupiłem z ogłoszenia ze zdjąciem wielopiłe brodnicką przelałem pieniądze wysłałem auto i co po powrocie z maszyną okazało się że to nie ta maszyna ze zdjącia tylko złom do remontu nie polecam tej firmy uważajcie na nich nie polecam.

TARTACZNIK [4]Odpowiedz na ten wątek2017-03-23 06:45:15

Zgłoś nadużycie

K2

Bylem na miejscu, wybrałem maszynę ( dokładnie prasę ) , chłopaki mi włączyli, "za testowali" działanie, dałem zaliczkę i za dwa dni miałem na miejscu. Wszystko sprawnie i szybko.

JanickiMeble [1]Odpowiedz na ten wątek2017-03-23 21:52:50

Zgłoś nadużycie

K2 wadowice / maszyny stolarskie

Odwiedziłem, kupiłem, co więcej napisać można.. wszystko sprawnie i szybko. Polecam

Stolarstwo Zadora [1]Odpowiedz na ten wątek2017-03-28 21:26:37

Zgłoś nadużycie

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA

facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz