DREWNO.PL - Portal branży drzewnej - ogłoszenia
TARCICA.PL - internetowy sklep drzewny
 

PRZEMYSŁ DRZEWNY 2012+ Stan, Perspektywy, Nowości

Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego

Autor:
Źródło: Polska Izba Gospodarcza Przemysłu Drzewnego
Data: 2012-03-13


20. kwietnia 2012r. w Poznaniu odbędzie się międzynarodowe sympozjum "PRZEMYSŁ DRZEWNY 2012+ Stan, Perspektywy, Nowości". To druga edycja konferencji organizowanej przez Polską Izbą Gospodarczą Przemysłu Drzewnego przy współpracy Międzynarodowych Targów Poznańskich.

O możliwych kierunkach rozwoju przemysłu drzewnego rozmawiać będą uczestnicy sympozjum PRZEMYSŁ DRZEWNY 2012+ Stan, Perspektywy, NowościO możliwych kierunkach rozwoju przemysłu drzewnego rozmawiać będą uczestnicy sympozjum PRZEMYSŁ DRZEWNY 2012+ Stan, Perspektywy, NowościFot. Drewno.pl

Tegoroczne sympozjum składać się będzie z trzech części:

Część pierwsza poświęcona będzie omówieniu bieżącej sytuacji przemysłu drzewnego w Polsce, ze szczególnym naciskiem na system sprzedaży drewna. W dniu sympozjum powinny być już znane zarówno rozwiązania zastosowane do handlu drewnem okrągłym na II połowę roku 2012, jak i co najmniej projekt zmian na przyszłe lata. Podczas spotkania przedstawione zostaną one zarówno z pozycji przemysłu, jak i z pozycji Lasów Państwowych. Poruszona zostanie też sprawa wykorzystania zasobów surowcowych polskich lasów.

Podczas części drugiej przedstawiona zostanie sytuacja przemysłu drzewnego i warunków w jakich on funkcjonuje w sąsiednich krajach. O odpowiednie prezentacje tematu, PIGPD poprosiło bliźniacze organizacje oraz firmy z Czech, Słowacji, Ukrainy, Litwy. Z pewnością każdego przedsiębiorcę zainteresuje, jak my, Polacy, wypadamy na ich tle.

Część trzecia dotyczyć będzie wszelkich nowości i informacji, które interesują przedsiębiorców i mogą pomóc im w efektywnym prowadzeniu ich firm. Będą to zarówno rozwiązania techniczne, jak i prezentacje nowych produktów, pomysłów lub zagadnień organizacyjnych.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Kontakt do organizatorów:
Biuro Polskiej Izby Gospodarczej Przemysłu Drzewnego
tel. 61 8224752  
e-mail: pigpd@drewno.pl

 
Komentarze Komentarze do artykułuSkomentuj Dodaj komentarz

Brak komentarzy. Twój komentarz może być pierwszy.

Powrót

REKLAMA

REKLAMA

REKLAMA


 
 
facebook
newsletter

Zapisz się na bezpłatny

Wiadomości z portalu na e-mail

Zapisz