Międzynarodowe Targi Poznańskie

Autor:
Źródło: Międzynarodowe Targi Poznańskie
Data: 2008-06-20

W dniach 14-15 czerwca w Wiosce Turystycznej Wilkasy niedaleko Giżycka odbyły się I Regaty Branży Drzewnej i Meblarskiej.

Trwające dwa dni zawody przyciągnęły miłośników żagli z branży drzewnej i meblarskiej. Na łodziach typu Omega wystartowało 18 załóg.
W biegu o puchar prezesa Międzynarodowych Targów Poznańskich pierwsze miejsce zajęła załoga z firmy Gopol z Jarocina. Miejsce drugie natomiast należy do firmy Instalexport SA. natomiast trzecią pozycję zajął team z firmy Gasstech. Laureaci ścisłej czołówki otrzymali stylowe statuetki i drobne upominki od Wydawnictwa Inwestor - patrona medialnego imprezy.
Poziom sportowców został potwierdzony w drugim dniu regat, tym razem o trofeum Prezesa Wielkopolskiego Okręgowego Związku Żeglarskiego. Na podium kolejny raz stanęły wspomniane drużyny, tym razem liderem została załoga z firmy Instalexport SA.

Organizatorem regat były Międzynarodowe Targi Poznańskie sp. z o.o.