III Mazurski Turniej Piłki Nożnej Branży Drzewnej zakończony

Drewno.pl

Autor: JR
Źródło: Drewno.pl
Data: 2007-06-24

W dniach 21-23.06.2007 w miejscowości Piaski k. Rucianego-Nida, pośród malowniczych mazurskich jezior, odbył się III Mazurski Turniej Piłki Nożnej Branży Drzewnej i Narzędziowej PIASKI 2007

<center><font color=darkcyan><b>I miejsce DREWSTYLMEBEL</font></b></center><center><font color=darkcyan><b>I miejsce DREWSTYLMEBEL</font></b></center>

Już po raz trzeci na terenach OSW Exploris rywalizowały drużyny reprezentujące branżę drzewną i narzędziową. Do grona stałych gości Turnieju dołączyli nowi zawodnicy, reprezentujących takie firmy jak Penny-Gondek, Komandor S.A., Nadleśnictwo Szczytno czy Drewstylmebel.

W rozgrywkach brało udział 10 zespołów (z 12 zgłoszonych), podzielonych na dwie grupy, z których zostały wyłonione pary finałowe.
Po wyrównanej walce, zwyciężyła drużyna reprezentująca Firmę Drewstylmebel, która pokonała w emocjonującym i deszczowym finale, zakończonym serią rzutów karnych, drużynę firmy Hitachi.

Trzecie miejsce przypadło drużynie Fabryki Sklejka-Pisz. Gratulujemy! (…)
We wszystkich 27 spotkaniach Turnieju strzelono 151 bramek a królem strzelców został Mariusz Mogiliński z drużyny Fabryka Sklejka-Pisz.
Tegoroczna - Trzecia już edycja Turnieju w Piaskach zakończyła cykl zmagań piłkarskich na Mazurach.
Już dziś przygotowujemy kontynuację rozgrywek Turniejowych w nowej formule na boiskach centralnej Polski. Szczegóły już wkrótce.

Finaliści turnieju:
I miejsce - DREWSTYLMEBEL,
II miejsce – Hitach Power Tools Polska.,
III miejsce – Fabryka Sklejka-Pisz;

(...) Trzy pierwsze drużyny otrzymały puchary i dyplomy. Do zakończenia turnieju piłkarzy dopingowali licznie zgromadzeni kibice.